Test lektury przygody tomka sawyera
Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Następne wideo.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Rozwi krzyówk.. Nikt nie odpowiada.. pokaż cały opisW 1876 roku amerykański pisarz, Mark Twain, ukończył powieść: „Przygody Tomka Sawyera", którą adresował przede wszystkim do dzieci i młodzieży.Głównym bohaterem utworu uczynił inteligentnego i niezwykle zaradnego urwisa, który nieustannie szuka wrażeń i ma głowę pełną pomysłów, które zawsze realizuje.Książka, napisana wartkim i barwnym językiem, oddawała dość .Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011PRZYGODY TOMKA SAWYERA TOMEK BAWI SIĘ, WALCZY i ZNIKA.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 2013-02-25 17:15:07 " Przygody Tomka Sawyera" charakterystyka Tomka 2011-05-24 16:39:06; Lektura !. Cisza.. Dodał: anonim Przygody Tomka Sawyera .. pomożesz ?. .Bo chociaż od powstania książki minęło wiele lat, test z lektury Przygody Tomka Sawyera łatwo pozwala nam się zorientować, że wiele obserwacji dotyczących dorastania i zdobywania doświadczeń pozostało aktualnych..

Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera".

Tego dnia Becky, przechodząc obok katedry, zauważyła ową lekturę.. Choć każdego paliła ciekawość, nikt nie wiedział, co to za książka.. DARK ARTS XIV.Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. Dochodzenie prawdy przed sdem.Katalog Barbara Zosiuk, 2017-06-13 Drewniki Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lekturyStreszczenie lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" poleca 84 % 6675 głosów.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Udostępnij.. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Tagi dla tego testu: test Lektura "Przygody Tomka Sawyera" Podaj swoje imię: Jak nazywał się bohater lektury i jego przyjaciele?. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Co dzień, gdy nie pytał uczniów, wydobywał z szuflady jakąś tajemniczą książkę i pogrążał się w lekturze.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę „Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Pomożecie " przygody Tomka Sawyera" 2012-03-15 19:44:02Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Nigdy by nie raczyła spojrzeć przez okulary na .Przygody Tomka Sawyera test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przygody Tomka Sawyera - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #przygody tomka sawyera, #test z lektury 15075 x, 2016-01-06 17:32:22Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił.. anuluj.. ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź, ile wiesz o lekturze pt. ,,Przygody Tomka Sawyera".. Rozwiąż quiz!Przygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. Tomek Sawyer żyje w St. Petersburgu nad rzeką Missisipi z ciotką i przyrodnim bratem.. Skomentuj.. Sprawdź, czy rozpoznasz wróżki i czarodziejki ze słynnych bajek!. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Wróżki i czarodziejki z bajek.. pytanie 1 z 15.. Opowieść o przygodach Tomka Sawyera jest prowadzona w czasie przeszłym- narrator w ostatnim rozdziale wspomina, że bohaterowie obecnie są już dorośli.. 2011-03-20 16:01:44; Podajcie przykłady zabaw Tomka Sawyera i jego kolegów z książki pt." Przygody Tomka Sawyera?. Głosowanie!. Oczywiście dzisiaj dzieci nie mają takiej swobody, opiekunowie czuwają nad nimi z większą atencją, a zagrożeń .Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera..

Pisarz zmarł w 1910 r. REKLAMA.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".

19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Napisz do nas.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. W utworze opisane jest pół roku z życia urwisa.. Pomoc polegała na tym, że Tomek opowiadał Jimowi swo e przygody, a Jim wykonywał trzyczwartepracy.Sid,młodszybratTomka(aściśle:bratprzyrodni),skończył użprzy-Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. .Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina Zawiera 25 pytań.. Jaseq11 3 lata temu.. .Uwaga na podchwytliwe pytania!. Potem podniosła je na czoło i jeszcze raz popatrzyła dokoła.. Powodzenia!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Gdzież go znowu poniosło?. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Quiz Przygody Tomka Sawyera 2.. Milczenie.. Wydarzenia mają miejsce w niewielkim amerykańskim miasteczku S. Petersburg, mieszczącym się przy rzece Missisipi.Przygody Tomka Sawyera 1.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy..

... Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" ... #chlopiec #przygody #tomek-sawyer .

Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. Rozwiąż test!Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Akcja powieści Marka Twaina rozgrywa się pod koniec XIX wieku.. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Odblokuj dostęp do 8280 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Realaksujące chwile, czy pamiątki?. Treść .Przygody Tomka Sawyera .. Zobacz wszystkie wpisy.Plik Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika zlotto • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 25 wrz 2011 Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Plan wydarzeń z książki" przygody Tomka Sawyera" .. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt