Wypracowanie po niemiecku mój dzień
Po południu poszłam do domu.. Jak się pewnie domyślasz, dziś będziemy poruszać tematykę pracy.. Um 17 Uhr lerne ich und nache .Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Wstaję i idę do łazienki.. Mój przyjaciel ma na imię Patrick.. o 7:15 jem śniadanie.. O 7.45 ide do szkoły.. Zrobiłam zadanie domowe.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. W restauracji (dialog) / im Restaurant.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Dominika Grabowska 24 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. auwachen - budzić się morgens - rano, z rana, rankiem.. jeden Tag/täglich - codziennie .. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z… Niemiecki podstawy dla początkujących, WypracowaniaJęzyk niemiecki - O moim dniu powszednim.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. to opowiadanie musi byc na 9 zdan.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Codziennie wstaje o 7.00..

( mój dzień ) po niemiecku.

Po zajeciach wracam o domu.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Śniadanie kończę o 6:45.. Zjadłam śniadanie.. W domu odpoczywałam.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Moje wymarzone miejsce na ziemi to miejsce pełne spokoju.. Zarejestruj się; Mój dzień po niemiecku.. Całe wypracowanie → .Wszystkie wypracowania; Zaloguj się .. Zapomniałeś swoje hasło?. zwroty proszę takie proste, zeby sie pani nie kapła.. Razem z nimi mieszkają moi wujkowie oraz ciocie.Posts Tagged: opis dnia po niemiecku Der Tag - Mój dzień - Niemiecki.. z óry dzięki.. Następnie myje zęby.. der Tagesablauf-przebieg dnia .. Opis dnia angielski.Wypracowania; Załóż konto; Zaloguj.. Wypracowanie.. odpłacę się .. Wszyscy ludzie są sobie życzliwi i żyją w zgodzie z naturą.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Potem poszłam do szkoły.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Zjadłam obiad.. konnen odmiana rozmówki niemieckie zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Zadanie: napisz po angielsku mój ulubiony dzień tygodnia mój Rozwiązanie: my favorite day of the week is sunday i have a husband and 3 children one goes to school, and Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Moj dzien wypracowanie po rosyjsku..

Przykład e maila po niemiecku.

jestem w 1 gim.. Następnie jem śniadanie.. musze na jutro napisac opowiadanie o moim dniu.. Mój pierwszy lot samolotem / mein erster Flug.. Mój wymarzony dom / mein Traumhaus.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Email niemiecki.J edni ją kochają, drudzy traktują jako źródło stałego dochodu a jeszcze inni ciągle jej poszukują.. Jak opisać swój dzień po niemiecku?. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Mój roboczy dZień po rosyjsku.. Wszyscy razem mieszkamy z moimi dziadkami, którzy są rodzicami taty.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Opis przyjaciela po niemiecku.. wymarzona szkoła wypracowanie po niemiecku jako filozofować znaczy uczyć się umierać odpowiedzi porównanie petersburga w dziadach i zbrodni i karze .. jako filozofować znaczy uczyć się umierać życzenia na dzień babci nierymowane życzenia na dzień babci nierymowane legenda o powstaniu aten .Napisz wypracowanie na temat ''mój dzień'' w czasie przeszłym perfekt, poczatek ma brzmieć: Am Freitag bin ich um 6 Uhr aufgestanden..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

;* oraz ,.Wypracowanie w języku niemieckim dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich na temat: „Mein Alltag", czyli „Mój dzień powszedni".. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland .. Niemiecki podstawy dla początkujących, Wypracowania Mój dzień po niemiecku Mein Alltag der Tagesablauf.. Nie ma tam wojen, zła i nienawiści.. Pochodzą z Gdańska i odwiedzam ich w każde wakacje.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Po obiedzie spotykam się z .Potem umyłam się.. Moi drudzy dziadkowie mieszkają daleko.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. W szkole napisałem dwie klasówki.. der Vormittag - przedpołudniePrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Oprócz: Mój roboczy dZień po rosyjsku.. Poprosze o wersje polska i niemiecka, tylko tak na poziomie 2-3 klasy gimnazjum Tam zeby bylo ze zjadlam sniadanie, poszlam do szkoly (o ktorej poszlam czyli 9:00) lekcje mialam do 14:50.Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. Zapamiętaj; Przypomnij hasło; Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Znajdą .mein tag mój dzień niemiecki opis dnia po niemiecku ..

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: czesc.. Recenzja książki „W 80 dni dookoła.Witajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia] .. Mój wymarzony dom po niemiecku.der Alltag - dzień powszedni .. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Übung 1 .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. mam dopiero 1 rok ten przedmiot.. frühmorgens - wczesnym rankiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt