Hobbit test z lektury z odpowiedziami
9.Za kogo był .J.R.R.. Zobacz podobne quizy: #hobbit-lektura # .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Dla fanów Hobbita.fudfcirj24: Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury.. Lektury 4 lata temu.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - poziom tru.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. 177 Obserwuj autora Zobacz .. TEST Z LEKTURY: Lalka.. test z lektury Ikona silnika volvo s 80 Instrukcja obslugi telefonu siemens cf62 Jan pawel ii narod a kultura arkusz odpowiedzi Nuty do piosenki podemos .. Nazywał go swoim skarbem 7.. Test Z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem" [BRAK OPISU] 1.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Cześć!. Quiz w Poczekalni.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 177 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyślij zgłoszenie .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Tolki9en nie zajmował się: a) językami klasycznymi b) językoznawstwem porównawczymJ Hobbit test z lektury z odpowiedziami..

Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?

Są rzeczy, które też możesz otagować Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury?. Kto jest głównym bohaterem ksiązki ?. R. R. Tolkiena.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Test ze znajomosci lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. Tolkiena.. Tolkien'a.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Polecane Test Ze Znajomosci Lektury Poczwarka Test sprawdzajacy znajomosc lektury.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Zabawne Jak potoczyłyby się Twoje losy w krainie fantasy?. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychklasa 6 Lektury obowiązkowe Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 1.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena.. NAGRODY MIŚ co 5 .. Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 1; Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 2; Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 3; W pamiętniku Zofii Bobrówny;Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

11 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ściągnij teraz: om.gy/eRpp0 / 4 lata temu (7 lipca) Nie możesz dodać komentarza.. Od tego czasu hobbit zaczął pisać pamiętnik pt. Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. 4.Z kim wędrował ?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Załóż własny blog!Plik test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gilbridepatrick • Data dodania: 27 mar 2015Wszystkie fragmenty filmowe pochodzą z oficjalnych, polskich trailerów filmów "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" Category Educationarcheologia bajka charakterystyka czytanie dla dzieci e-book ebook Ebook EPUB ebooki ebook psychoskok fantastyka fantasy historia język polski klasyka klasyka literatury kryminał książka książki lektura literatura faktu małgorzata chaładus miłość nauka opowiadania pdf poezja polityka poradnik powieśc obyczajowa powieść powieść .Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Nauka: Test ze znajomosi lektury "Niemcy" - Memorizer.

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Rozumiejącymi zwierzętami 9.Walczył z pająkami i uwolnił krasnoludy 10.Żądło 11.Króla Elfów 12. .. Załóż własny blog!Przykładowa kartkówka z "Hobbita .". Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię .. Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…Hobbit, Hobbit czyli tam i z powrotem, Hobbit quiz, Hobbit test, lektura, lektura szkolna, literatura angielska, literatura fantasy, szkoła podstawowa, test z lektury Hobbit, Tolkien Zobacz wpisy ← „Quizy o jedzeniu.Na szczęście Bilbo miał pieniądze, by odkupić swoją własność, gdyby ktoś nie zamierzał jej oddać dobrowolnie.. Napisz do nas.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Potem z rozkoszą wprowadził się z powrotem do domu.. Test z lektury - Hobit - Test jest króciutki i prosty .Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraA 1..

... „Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Test zawiera 30 pytań.. W kilka lat później odwiedził go Gandalf wraz z krasnoludem Balinem.Kto z was widział, jak w razie czego zachowuje się smok, ten dobrze rozumie, że porównanie to byłoby tylko poetycką przesadą w zastosowaniu do jakiegokol- wiek hobbita, nawet gdyby chodziło o stryjecznego dziadka Wielkiego Tuka, Bull- roarera, który odznaczał się tak olbrzymim jak na hobbita wzrostem, że mógł do- siadać konia.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Literatura Co wiesz o młodzieżowych książkach fantasy?. Jak nazywa sie autor tej książki?Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Rozrywka Kim jesteś w świecie fantasy?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. R. R. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6.. Geografia - odpowiedzi na te 12 pytań powinien znać każdy Europejczyk.Test jest króciutki i prosty.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt