Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi
kęs istnienia przenośnia Oddaje chwilowość życia.. Zdanie: Aż osłupiał Tadeusz na tyle nauki!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. rozwiązania zadań; Pytania i odpowiedzi; baza wiedzy .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. 2011-02-06 15:11:20; Wybierz właściwe słowo.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) w miejsce obok numeru luki.. - odpowiedź niepoprawna lub brak odpowiedzi.Przeczytaj uważnie poniższy tekst i wybierz wszystkie poprawne dokończenia zdań.. 2014-09-21 17:27:48; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-4.Zapisz odpowiedzi w zeszycie uwaga dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie spośród 1-3.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj definicje i wybierz poprawne odpowiedzi.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Jeżeli powiedzą, że nie - postaraj się ją poprawić: przeczytaj odpowiedź przykładową, napisz ją swoimi słowami, zastanów się, czy możliwe byłoby inne ujęcie tematu..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

Uzupełnij każdą lukę 8.1.-8.4. jedną z podanych pod tekstem odpowiedzi, tak aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. - poprawne określenie funkcji dwóch -poprawne jednego środka stylistycznego.. 2012-04-10 19:15:58Przeczytaj tekst i zaznacz poprawne dokończenia zdań.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Ten aparat umożliwia przenoszenie owoców przez wiatr.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi.. More and more people were 12.2.Jeśli odpowiedzi są przedstawione za pomocą rysunków, przed wysłuchaniem nagrania nazwij po angielsku osoby, miejsca lub przedmioty widoczne na rysunkach.. Wykonano następujące doświadczenie: Balon potarto suchą gazetą, w wyniku czego gazeta naelektryzowała się dodatnio4.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4.. Adam Mickiewicz Pan Tadeusz I Tadeusz, chociaż liczył lat blisko dwadzieście, .. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Czuli wzburzenie i pustkę, jakby się coś urwało, skończyło, uleciało.Zadanie 8 Przeczytaj tekst.. Sie waschen ihren Hund Bello.Zadanie: zadanie 9 przeczytaj tekst wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9 1 9 5 zakreśl literę a, b lub c Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.odpowiedź jest poprawna..

7.1.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c).?

2009-01-25 16:32:34; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. Zakreśl literę A, B, C lub D.. 2012-11-06 20:35:14; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zaznacz poprawne zakończenie zdania.. 9.Przeczytaj opis ilustracji.. świadczy o tym, że rozmówczyni wzbudziła w bo - .Polecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.. dlaczego ta osoba była sławna - czyli te same informacje, których użyliśmy w naszych tekstach.. przykładowa odpowiedź: B o czym świadczy cytat 1 .. Postać mówiąca dokonuje wyboru drogi.. B (Zwiedz - Pytania i odpowiedzi - Język francuski.. Aleksander Kamiński Kamienie na szaniec Rudy został aresztowany o świcie, a już około godziny siódmej alarmowo zwoływali się jego przyjaciele.. Z podanych odpowiedzi a, b i c wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. owałaś wczoraj nad tekstami?. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. proszę na teraz bardzo ważne tylko nie internetu proszę daje 30pnPrzeczytaj tekst.. Byli poruszeni w najwyższym stopniu.. Angielski ktoś pomoże dam naj za pomoc dam naj za te zadania Pomóż proszę klasa 1 czy wie ktoś może gdzie te naklejki wkleić bo nie ma linku do nagrania Potrzebne na teraz daje naj Pomóż proszę daje najj klasa 1 Read the blog again.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj tekst i wybierz poprawną odpowiedź (a-c) 1..

4 Przeczytaj tekst zatytułowany: „Humans of the sea".

2012-10-16 15:41:25; Przeczytaj tekst i .PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Z pozdrowieniami Zespół ekspertów CKE Język polski Wiązka 1.. 4.Mieszkałem we Warszawie gdy się o tym dowiedziałem 5.Rozmawialiśmy przez cały trzy godziny 6.Nikt nie pracował gdy szedłem do biuraKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi odpowiedz na pytania podając prawdziwe informacje o …Przeczytaj teks ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi Pobierz jpg.. ZADANIE 7 Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. GAME ON!. Ewentualne poprawki w odpowiedziach zapisz zgodnie z informacjami zamieszczonymi na następnej stronie.. Boże obłoków, Boże rosy, apostrofa Wyraża szacunek nadawcy wypowiedzi do adresata.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 11.1.-11.3.. 2014-09-17 17:14:28; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b 2017-03-29 20:40:06; Wybierz właściwe czasowniki.. Poprawna odpowiedź PP Wyjaśnienia Przeczytaj uważnie tekst.Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Napisz email po angielsku, opisz dwa problemy i poproś te osobę o pomoc.. 1 CD 02 MP 02 Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty/dialogi.. Zadanie 11.. Nie przepisuj całych zdań!. PILNE!.

a b ...w tekście 1 p. Zaznacz prawidłowe odpowiedzi!

Zakreśl literę A, B albo C.. 2013-01-06 12:38:11 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b 2017-03-29 20:40:06 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Zadanie 1.. Los uderzył w kogoś specjalnie im bliskiego.. Zaloguj.. Wybierz odpowiedzi A albo B oraz C albo D. Mniszek lekarski, potocznie zwany dmuchawcem lub mleczem, to pospolita roślina wytwarzająca drobne, suche owoce opatrzone aparatem lotnym.. KL. VIII Prosze o pomoc daje naj opisz w 3 zdaniach co znajduje sie na obrazku 1 kogo widac na obrazku 2 gdzie są 3 co robi .🎓 Przeczytaj tekst.. Popatrz na obrazki obok testu, przeczytaj pytania, wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.Zobacz tekst, który uczniowie musieli przeczytać do zadania 7.. Przeczytaj tekst i wykonaj zadanie 21.Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt