Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi same quizy
Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. profesora Stefana Kuszmińskiego.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Test składa się z 12 pytań.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Tam .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Rozwiąż test!Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Zawiera nieodpowiednie treści?. rude włosy.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Klasa, tym samym, co poprzednio autokarem, udała się na obóz narciarski do Zakopanego.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu szybkiego pojazdu, dzięki któremu błyskawicznie mógłby przemieszczać się po globie; do gruntu zły ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Autorem książki jest Rafał Kosik.. „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złZapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Quizy Os. ... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... Quiz w Poczekalni.

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Sprawdź swoją wiedzę!. 13 Obserwuj autora Zobacz profil .Quizy Os. chomik8.. Szukaj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Warto się sprawdzić.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl..

Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...Witaj na stronie Quizz.pl.

Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Przyjaciele wyjechali .Test z części 1-2, czyli .. Wyślij zgłoszenie Malgorzata_Pondo.. Dalej.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Test z lektury - „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. która stała się lekturą szkolną.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. poleca 82 % .. Ojciec wręczył Felixowi prezent - zegarek, z funkcją SOS, a następnie podwiózł syna pod szkołę.. Nika miała.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt