Quo vadis test z lektury profesor
To nie tylko powieść historyczna z.Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich .Całość kupisz tu: Rozgrywająca się na tle starożytnego Rzymu i jego barwnej obyczajowości historia miłości pięknej barbarzynki, Ligii, .Wiem, jest strasznie długo, tak długo że sam już pod koniec byłem znudzony swym nudzeniem, ale no i tak strasznie dużo trzeba było pominąć, no cóż, kolego, k.Quo vadis-test z lektury DRAFT.. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. W czterech zdaniach opisz zachowanie Chilona w czasie igrzysk.. Co chciał uczynić z Chilonem Winicjusz, gdy dowiedział się, że ten kazał Ususowi zamordować Glaukosa.. Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 4.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Otrzymuj osiągnięcia.. Sprawdź się!. 74 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dodawaj wpisy.. Powtórz przed sprawdzianem.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Test z lektury - powodzenia!

Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Udostępnij.. : Powieść historyczna - oddany jest koloryt i realia epoki - odtwarzana jest struktura społeczeństwa - bohaterem jest detektyw, który stoi na straży moralności - dotyczy czasów wcześniejszych niż te, w których została napisanaHenryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zdobywaj obserwujących.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. Czy wiecie, jak udało mu się z nich wybrnąć?Sprawdzian wiadomości z „Quo vadis" Grupa 1 1.. Twórz quizy.. Test składa się z 28 pytań.. Gdzie po raz pierwszy Winicjusz spotkał Ligię .Test znajomości lektury ,,Quo Vadis'' W pytaniu ,,Jaką śmiercią ginie Nero" jest błąd.. Samobójstwo popełnił Petreniusz.Quo vadis.. Poznał ją w domu Aulusa Plaucjusza, gdzie przebywał po wypadku.. Skomentuj.. pytanie 1 z 15.. Wymień czterech pierwszoplanowych bohaterów powieści „Quo vadis"..

Rozwiąż test!Quo vadis 1.

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Test z lektury - Quo Vadis!. Test: Ligia była córką: a) króla b) cezara c) pretora d) księcia Rozwiązanie.. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Ligia była zakładniczką z plemienia Ligów, córką króla, oddaną pod opiekę Plaucjuszom, którzy traktowali ją jak córkę.Henryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1..

Dobrze pamiętasz Quo vadis?

Zapisuj ulubione.. Udostępnij.. Jak miał na Imię Winicjusz.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami „Uczta Nerona" oraz „Pochodnie Nerona" namalowanymi przez:Będąc z wizytą u Pomponii i Aulusa Marek Winicjusz zobaczył niezwykłą dziewczynę z rodu Ligów, którą gospodarze gościli w swoim domu, zachwycił się jej urodą i wdziękiem.Jazz Cafe - Relaxing Coffee Jazz - Cafe Jazz Music for Studying, Work, Sleep Cafe Music BGM channel 5,639 watching Live nowPlik test Quo vadis.doc na koncie .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Na lekcję polskiego.. słowa Winicjusza do św. Piotra.. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Zarejestruj się!. Sprawdź, co pamiętasz i odpowiedz na pytania.. Skomentuj.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Winicjusz po walce z Ursusem: a) miał wybity bark i ranę na stopie b) miał złamana rękę .Test z lektury - Quo Vadis!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. "Quo vadis" to lektura wyjątkowa, bo w gruncie rzeczy pierwsza, która swego czasu rozsławiła polską literaturę na świecie..

16 Obserwuj ...Quo vadis - test.

Wykreśl punkt, który nie dotyczy powieści historycznej.. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty pojawiły.. Do którego domu z Hogwartu pasujesz?Pytania sprawdzające wiedzę z "Lalki" B. Prusa oraz dotyczące biografii i twórczości B.Prusa Karolina Orłowska; Quiz literacki - W kręgu powieści Agnieszki Tyszki Katarzyna Wojtkiewicz; Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans - sprawdzian wiadomości Katarzyna .Quo vadis - test wiedzy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Obserwuj autorów.. Rozpocznij quiz .. W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?. Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyRozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Czarny Nosek przez swoją ciekawość świata często pakuje się w kłopoty.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Pamiętnik Czarnego Noska.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Napisz do nas.. Test składa się z 12 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.