Opowiadanie moja wakacyjna przygoda z dialogiem
W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Trzeba też wymyślić tytuł dla opowiadania.. Moja przygoda wiele mnie nauczyła.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. od Merkusss324 17.01.2017Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z szóstego księzyca.Opowiadanie Wakacyjna przygoda.. Szedłem i szedłem brzegiem morza i znalazłem malutką bezbronna foczkę.. Patrycja_123 72 pkt.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Nagle zgasło światło, a na dworze zrobiło się okropnie ciemno.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTemat: Zaloguj się .To była moja wymarzona wakacyjna przygoda.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Każdą z tych części .Opis (mojej) wakacyjnej przygody.. 148 wizyt.. Jak bawisz się z kolegami na podwórku?. Cele lekcji - przypomnisz sobie, jak się pisze opowiadanie, - sprawdzisz, jak zapisujemy dialog.. Zastosuj trójdzielną kompozycję (wstęp, rozwinięcie i zakończenie).. Myślałem, że jak każdy turysta nazbieram muszelek i może uda mi się znaleźć kawałek bursztynu, a ja spotkałem zwierzątko.Przykład opowiadania: Wakacyjna przygoda Opowiadanie „Wakacyjna przygoda" - przykład.. To podczas nich miałem okazję przeżyć naprawdę ciekawą przygodę..

Moja przygoda wakacyjna - opowiadanie z dialogiem.

Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Moje opowiadanie będzie poświęcone wycieczce rowerowej, podczas której moja babcia dawała .Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Niespodziewanie zobaczyłam, że otwierają się tajemnicze drzwi, pociągnęłam koleżankę za rękę i .Napisz opowiadanie pt.,, Przygoda w starym domu,, 2010-01-18 21:12:24 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach " 2011-11-03 15:01:55 napisz opowiadanie z dialogiem na temat przygoda chłopców nad jeziorem.. 2011-02-07 18:46:34Bazujesz na własnej wyobraźni.. To była moja wakacyjna przygoda.Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake" zadanie dodane 7 kwietnia 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] opowiadanie; wakacje; dialog; a-fortune-mistake; 0 głosów.. 0 odpowiedzi.. Następnie wróciliśmy do Polski.. W trakcie jego trwania nie wydarzyło się nic interesującego, nie licząc wyjazdu nad morze.. Charakterystyka formy wypowiedzi.. Po wycieczce z Hamdanem, bo tak miał na imię, poszliśmy do hotelu.. Więc tak historia zaczyna się w szkole gdy Ania i Kasia chodzą po szkole i Bartek za każdym razem gdy widzi Kasię zaczynaja się gilgotać.OPOWIADANIE.. Po zakończeniu roku, przyszłam do domu i wrzasnęłam : - NAREŚCIE WAKACJE!. W Dubaju byliśmy jeszcze trzy dni..

Moja wakacyjna przygoda.

Pisząc takie opowiadanie warto najpierw zapisać sobie plan wydarzeń i zastanowić się, w którym miejscu umieścimy dialog.. Zachowywał się jak normalny mężczyzna, a nie książę.. Cele lekcji a) Wiadomości Uczeń: zna zasady tworzenia opowiadania twórczego, zna reguły graficznego rozmieszczenia tekstu, rozumie znaczenie wyrazów wprowadzanych do dialogu.Dziwna, zimowa przygoda; Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie; REKLAMA.. Przykłady tematów: moja wakacyjna przygoda, niespodziewane spotkanie, niezwykły dzień nad morzem, dalsze losy Stasia i Nel, co by było, gdyby Danusia nie umarła?. Złapałam moja przyjaciółkę Laurę za rękę.. To był upalny lipiec.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem " moja wakacyjna przygoda "pomóżcie mam to zadane na poniedziałek nie potrafie tego sama napisać proszę :* Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-09-05 19:31:08.. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że tak będzie.Opowiadanie pt. Moja wakacyjna przygoda.. Moja wakacyjna przygoda.. Henryk Sienkiewicz Kartka z pamiętnika magia świąt niesamowita przygoda opis wakacyjnej przygody opowiadanie przykład opowiadanie z dialogiem Pan Tadeusz przygoda wakacje..

Temat: Wakacyjna przygoda.

Pierwszy miesiąc wakacji nie należał do ciekawych.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Przydatność 50% Opowiadanie z wakacji.. Jak tego nie napiszę to dostanę pałę z polskiego.Janki są niedużą, za to pięknie położoną sią.Z prawej strony opływa je rzeka Bug,z lewej zamyka wysoka skarpa,za którą zciągają się pozostałości dawnej puszczy.Niedaleko skąd do brzgów Narwi, tuż obok rozlewa.83% Moja wakacyjna przygoda - oczami wyobraźni; 84% Wakacyjna Przygoda; 68% Wakacyjna przygoda - opowiadanie.Napisz opowiadanie z elementami krajobrazu i postaci ,opis moim zdaniem co przeżywają bohaterowie i dialogi zadanie dodane 29 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika cris11 ( 10 ) [Szkoła podstawowa]Powiedzieli o swoich przygodach Profesorowi, a on zapewnił ich, że na pewno wrócą jeszcze do Narnii.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie rodzenstwa z" opowiesci z narnii" Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Zuza wiedziała, że wyjazd się uda.. Piszesz historię, którą znasz już z jakiegoś dzieła - książki, filmu, spektaklu teatralnego czy historii.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.opowiadanie z dialogiem (dowolny temat) - rozwiązanie zadania..

Przydarzyła mi się pewna przygoda.

Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Moja wakacyjna przygoda 1.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę.Opowiadanie z dialogiem na polski :) Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem.. Idąc brzegiem morskim, nuciłem sobie jedna z marynarskich piosenek.. Proszę pomóżcie.. cirrus 51 pkt .Przedstawił się nam i zaczął opowiadać, i oprowadzać nas po mieście.. Mój najciekawszy sen.. Opowiadanie odtwórcze.. Opowiedz, jak trafiła do ciebie twoja pierwsza książka (1,2) Opowiedz o zabawach i zwyczajach twojego zwierzątka domowego (3) Opowiedz o dowodach przyjaźni, o których wiesz, słyszałeś lub czytałeś (3)Julka: 23.03.2013, 22:14: Dziękuję za to piękne opowiadanie i wiesz,ostatnio chciałam nosić ze sobą różaniec i wzięłam raz do szkoły ale bałam się,że go zgubię więc przestałam,a z resztą ciągle noszę na szyi poświęcony medalik chyba,że idę się umyć.Wtedy ściągam,bo nie chcę żeby zardzewiał.. To ważne.. Wybrałem się razem z rodzicami nad morze.. NA CO BĘ DĘ Z WRACAŁA UWAGĘ.. Tegoroczne wakacje będą dla mnie niezapomniane.. Jestem .Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. poleca74% Język polski .. W tym roku jednak razem z nami .Zadanie polega na napisaniu opowiadania z dialogiem o przygodzie z wakacji.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Opowiadanie z opisem miejsca i uczuc o przygodzie Tomka na statku" Aligator"Plik napisz opowiadanie z dialogiem moja wakacyjna przygoda.pdf na koncie użytkownika racheldaugherty • Data dodania: 29 sty 2015"Moja pierwsza przygoda kulinarna"-opowiadanie z dialogiem.. Po deszczowym czerwcu wszyscy z utęsknieniem wyczekiwali słonecznej pogody i wysokich temperatur.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 304 pkt.. Olivia16 54 pkt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt