Testy znajomości lektury hobbit
Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 19 pytań.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Zapiski sowieckie.W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zapraszamy!. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Play this game to review Other.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 12 pytań.. Ten utwór przejdzie do zasobów domeny publicznej i będzie mógł być publikowany bez żadnych ograniczeń za Dowiedz się, dlaczego biblioteki internetowe nie mogą udostępniać tego utworu..

Hobbit - test ze znajomości lektury DRAFT.

5.yyy .„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. by bozek_ania .Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury Test znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit, czyli tam i z. Quizy o lekturach „Awantura o Basię".. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot ThrainaHobbit - sprawdzian znajomości lektury.. Sprawdź swoją wiedzę!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotemtest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

Hobbit - test ze znajomości lektury.

Napisane przez Karolina.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 2012-05-24 23:06:48Oceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/17/2021 3:19:00 PMTest wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Wspomnienia z.John Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Znajomość lektury Gustawa Herlinga Grudzińskiego pt "Inny Świat".. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Tolkien'a.. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. 522 Odsłon.. Rozwiąż quiz!Test jest króciutki i prosty.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których„Mikołajek" - test znajomości lektury..

Jak miał na imię hobbit?

przez Karolina.. Napisz do nas.. Podpis.. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Dla fanów Hobbita.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Pomóż w rozwijaniu .. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Lektury 5 lat temu.. Pinokio popularność: 7625 dodał: michael: Kłamczucha popularność: 434 dodał: Karolinadee .„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Kochać i uczyć kochania.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. W serwisie Wolne Lektury już teraz opublikowane są 5643 utwory!. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk..

Inne testy z kategorii.

test dodany 10 lat temu przez Babcia_Paola.. Tolkiena.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Jak miał na imię hobbit?. Poznanie szczegółów fabuły Hobbita to dobry wstęp przed sięgnięciem po Władcę .Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Test wiedzy z lektury Ikar Jarosława Iwaszkiewicza.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Skomentuj.. Quizy o lekturach „Sklepy cynamonowe".. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Dla fanów Hobbita.Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. .Test zawiera 30 pytań.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Udostępnij.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. 9 miesięcy temu.. Tolkiena..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt