Kartkówka z lektury mikołajek
Do domu wrócił Mikołajek z jednym nadłamanym kwiatkiem, który spadł z samochodu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry „MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Był dobrym kolegą i chętnie się dzielił.Bardzo nie lubię klasówek, bo przedtem trzeba się okropnie dużo uczyć, a potem i tak zawsze ma się pytania z tego, czego się nie umie, obrywa się złe stopnie i w domu mama na was krzyczy, a tata mówi, że nigdy nic nie osiągniecie, i że on w waszym wieku był zawsze najlepszym uczniem, i że jego tata był z niego bardzo dumny.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. More Polish QuizzesTo jest test z wiedzy o książce pt. ,,Mikołajek".. Ci zaczynają naśmiewać się z bukietu i dochodzi do bójki.17.. Masz świetny pomysł na quiz?. Koledzy Mikołajka starali się na niej zrobić jak największe wrażenie.nadjechał Joachim.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?.

Może nikt im nie pokazał, jak odkryć przyjemność płynącą z lektury?

Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Kleofas - najgorszy uczeń w klasie, na lekcjach często śpi.. a. nową księgarnię b. bibliotekę c. sklep spożywczy d. pływalnię 17.. Ten odrzucił je na dach przeje ŜdŜaj ącego samochodu.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Oprócz kwiatów wkłada do bukietu dużo zielonych liści, tak że wiązanka jest naprawdę okazała.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Bardzo lubi jeść i wciąż coś przegryza, dlatego ma zawsze tłuste ręce i mówi czasem z pełną buzią.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Dzieli się wszystkim, oprócz tego, co nadaje się do jedzenia.. Serwis zamknięty.. To wydanie opowiadań o Mikołajku zawiera różnego typu zadania dla młodych czytelników, pytania do tekstu, opisy postaci, najważniejsze zagadnienia, które zamienią czytanie szkolnej lektury w prawdziwą przygodę.W rezultacie panowie z radia zrezygnowali z emitowania audycji.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Kasia 08 maja 2019, z IP: 62.122.237.54 Bez sensu co to za pytanie ile jest tomów mikołajka kto to wie trzeba jechać do ksęgarni i liczyć nie polecama..

Wyszukiwania podobne do mikołajek test z lektury.test znajomości lektury Mikołajek.

Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. a.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Jak nazywa się smerf z serduszkiem na ramieniu?. Bohaterowie książki "Mikołajek" Strona kategorii.. Beata z Łodzi.. poprzedni następny .. Potem idą do pokoju Ananiasza.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.. 14 pyta .. * Sprawdzian Z Mikolajka Rekreacje Lektury Chomikuj * Sprawdziany Z Przyrody Klasa 5 Skaly I Gleby upowaznienie do urzedu skartbowego audi zentrum berlin adlershof jobs http www podrecznik http marriedinlust com forum viewtopic php f 2 amp t 22465 Arkusze Ocen Nauczania Poczatkowego Jaki Prezent Dla Kolegi Na Urodziny mikolow wywoz smieci terminyDlaczego?. Czuł się tak, jakby przyniósł mamie dzienniczek z dwójami.Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia..

testy z lektury mikolajek i inne chlopaki sprawdzian z geografii azja planeta nowa 2 chomikuj tabliczka.Success!

Idę z wizytą do Ananiasza.. „Jadwinia" Jadwinia, córka państwa Courteplaque - sąsiadów Mikołajka - została zaproszona na podwieczorek.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury .Historia Opisz czas od solidarności do okrągłego stołu Cechy charakteru Kleofasa z Lektury mikołajek i inne chłopaki.. Wyniki z 8 Wyszukiwarek.. Co otwarto obok szkoły w miejscu, w którym kiedyś była pralnia?. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania .Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Mikołajek ma ochotę pobawić się z kolegami, ale mama zachęca go, aby poszedł odwiedzić wzorowego ucznia - Ananiasza.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. pytanie 1 z 10.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Bohaterowie książki "Mikołajek", Wszyscy bohaterowie książki ''Mikołajek'', Dżodżo, Czs akcji.. Nigdy"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Mikołajek ze zło ści (bo nie lubił przegrywa ć) rzucił mu kwiatami w twarz..

Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.Witaj na stronie Quizz.pl.. Syn zło Ŝył mamie Ŝyczenia.. Później Mikołajek i Alcest spotykają kolegów.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Jaki kolor butów miał Gargamel?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. dała mu prezent b. postawiła mu dobra ocenę c. powiedziała, że zapyta go z ułamków d. obiecała, że zwolni go z reszty zajęć 16. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sprawdź siebie samego.. Wystrojeni chłopcy, nieszczególnie siebie lubiący, jedzą najpierw pyszny podwieczorek.. Edytuj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt