Opis mojego wymarzonego pokoju po angielsku
I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!. Moim wymarzonem domem jest wielki, biały pałacyk położony na obrzezach lasu i otoczony wielkim ogrodem.. Opis pokoju po angielsku.. Jest bardzo ładny i słoneczny ponieważ mam dwa okna.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Bardzo lubię swoje mieszkanie.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej .Kto napisze opis pokoju po angielsku na poziomie 4 podstawówki?. Do mojego domu prowadziłąby polna dróżka, która kończyłaby się białymi, marmurowymi szerokimi schodami.. W każdym pokoju jest sprzęt: dvd, komputery, telewizory i radia.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Łóżko z baldachimem, znajdowałoby się na lewo od wejścia, a .Przydatność 65% Opis mojego wymarzonego domu.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Pokój mojej siostry jest zaraz obok kuchni.. Jej pokój jest cały różowy.. Miałby kolor morelowy.. Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1..

Potrzebuje opis pokoju po angielsku!

W pierszym pokoju byłby salon, w dugim, jadalnia, w trzecim mój pokój, w czwartym moja sypialnia, w piątym małe biuro, a w szóstym dla mojego pieska.. 0 0 Odpowiedz.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Jest zawsze wypełniony dźwiękiem mojej ulubionej muzyki.. Wszędzie jest zapach polnych kwiatów.69% Opis pokoju po angielsku; 70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 85% Zaproszenie; 87% My first day in job.. Na pewo mieści się moje łóżko, które jest bardzo duże i czerwone.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. w tym opisie napiszcie jaki to rodzaj pokoju?,jakie są w pokoju meble?, do czego używam pokoju?, czy coś wisi na ścianie?. Jadalnia znajduje się obok łazienki i pokoju mojego brata.. Byłby to pokój, w którym przeważały kolor brązowy.. Sądzę, że jest ona najnowocześniejszym pokojem w mieszkaniu.. 2010-05-19 19:48:15 .Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. Podobne pytania.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Słownictwo - Dom; Przykład 1 .. mój dzień angielski my day opis dnia po angielsku « My day - a story - Mój dzień .Tłumaczenie słowa 'dom' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Opis wymarzonego domu po angielsku ..

Opis pokoju po angielsku.

tylko pliss napiszcie to po polsku i po angielsku daje najjj!. Np. w moim pokoju jest to i tamto itp. 0 ocen | na tak 0%.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. 2011-03-29 17:06:17; Zadania na poziomie podstawówki!. Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.. Naprzeciwko pokoju mojej siostry jest łazienka oraz ogromny salon z narożnikiem i dużym telewizorem.. Kolor ścian jest biały.. Może zainteresuje Cię też: opis po angielsku - moje hobby.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Zagrożony gatunek 2.Mój wymarzony dom byłby z sześćoma pokojami, kuchnią i łazienką.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Polecamy również: Opis mieszkania po angielsku.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Musze napisac opis mojego wymarzonego pokoju po angielsku prosze o pomoc - rozwiązanie zadania(akapit) Maże włąsnie o takim pokoju.Może innym wydaje się ze nie mam wyobrażni co do wymarzonego pokoju ale nie lubię mieć dużo rzeczy w pokoju a ten wystruj odzwierciedla moją osobowość..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

1 2 następna .. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. 0 aanitka19 (Gość) Nie Paź 21, 2007, 17:46.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 85% Zaproszenie; 87% My first .Opis wymarzonego domu po angielsku - tłumaczeni.. Złotobiałe drzwi otwierałyby się na wielki i okrągły hol.Znajduje się w nim również dużo mebli.. Nasza kuchnia jest mała, zatem jemy w jadalni.. Ma dziesięć pięknych pokoi, każdy jest śliczny.. Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. Jest w nim wiele pięknych rzeczy, które sprawiają, że pokój jest jeszcze .Mój wymarzony dom.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Każda ściana ma piękny pastelowy kolor: niebieski, różowy, żółty, zielony.. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku « Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Nie wiem czy masz akurat takie marzenie co do pokoju ale myśle że mój opis sie przyda.Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Naprzeciwko wejścia głównego schody prowadziłyby do mojego pokoju, który byłby moim moją przystanią i miejscem pracy.. Mój wymarzony dom jest bardzo duży.. Znajduje się on wysoko w górach.. Uważam, że mój pokój jest bardzo wygodny, słoneczny i nowoczesny.. Uwielbiam go.. Tą stronę przegląda teraz 1 gość .. Niebieska szafa i 2 półki na książki są po lewej stronie pokoju.. Moja sypialnia byłaby położona na szczycie wieżyczki.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po angielsku .Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa..Komentarze

Brak komentarzy.