Test z lektury w pustyni i w puszczy odpowiedzi
wg Tosiaboryczko.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. że dobrze znasz tę książkę.. Inne tryby nauki.. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. W każdym zadaniu TYLKO jedna odpowiedź jest prawidłowa.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Zapraszamy Krótki - W pustyni i w puszczy - mapa - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy .. TEST wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy".. Sprawdź, ile pamiętasz!. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Witaj na stronie Quizz.pl..

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Staś zabił lwa, później porywaczy.. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.0.. GAZETA.PL .. Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Usunąć ten komentarz?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Test: W Port-Saidzie panią Olivier ukąsił: a) wąż .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Rozpocznij test.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Pojęcia z lektury "W pustyni i w puszczy" Wisielec.

Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Szczegółowy test z lektury.. W pustyni i w puszczy.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Nie było w powieści Kalego.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Sprawdź się .Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Test z lektury W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

„W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. remingtonW pustyni i w puszczy - mapa by Z. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. 2.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. nie nazywał Jej.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Napisz do nas.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy o słynnej lekturze!. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.doc"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

... Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .W pustyni i w puszczy.. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. OdpowiedzHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Życzę miłego rozwiązywania.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt