Testy z lektury mikołajek
a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Serwis zamknięty.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. W jakim kraju/mieście odbywa się festiwal bajek w opowieści .W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę.test znajomości lektury Mikołajek.. Mikołajek wyjął ze skarbonki pieniądze i kupił mamie kwiaty.. Quiz w Poczekalni.Mikołajek - Sytuacje społeczne - Reakcje językowe - Egzamin 8 kl. - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Mikołajek - quiz - Test z MikołajkaNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. właścicielem restauracji.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szukaj.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. Mikołajek wrócił do domu:-)4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Test z lektury „Mikołajek" .1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury..

Klasa 4 Polski lektury.

Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. jednym z uczniów.. Inne tryby testu.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Wakacje 2011: jak dojechać, mikołajki, wakacje 2011. włącznie z umieszczaniem w Internecie Testy; Porady; Sport; Gry; Tapety na pulpit; Forum; mikołajek znajomość lektury - Jump Style: Test z treści lektury" Wakacje Mikołajka" .. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Czy potrafisz nazwać morderców z horrorów?. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. opiekunem uczniów.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polskitest znajomości lektury Mikołajek.. Rysunek z opisami.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Opis testu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Adam Mickiewicz 1. Podaj przyczyny powstania epopei Pan Tadeusz.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. »Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego..

...Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" ...

Mamy ponad 160.000 użytkowników.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury .. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Skomentuj.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Witaj na stronie Quizz.pl.. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Try this amazing Mikołajek quiz which has been attempted 43870 times by avid quiz takers.. Której piosenki z nadchodzącego albumu „Nobody Is Listening" Zayna powinieneś posłuchać?. • Kim jest Rosół?. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 10% Neukunden-Rabatt.smart Experten-Service,Neukundenrabatt ab 35€,Online-Arzt-Service,DesinfektionsmittelO to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Szukaj.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !.

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Uciekł z domu.. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.Über 80% neue Produkte zum Festpreis; Das ist das neue eBay.. z Mikołajkiem.Nadzór nad warunkami pracy w zakładzie z ramienia pracodawcy sprawuje: - służba bezpieczeństwa i higieny pracy, 2.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Mikołajki pisane z wielkiej liter… Czytaj więcej2011-10-27 18:52:59 sprawdzian z chemii , węglowodory .test znajomości lektury Mikołajek.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.Quiz wiedzy o bajce "Lego Ninjago" nadesłany przez Panią Dorotę Zielińską na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Tylko prawdziwa koniara zda ten test!. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Q.. Jaka waluta obowiązuje w tym państwie?a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym „Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !

Test o śniegu, którego nie przejdziesz!. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Nocował w domu Euzebiusza.. Rozwiąż test.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Mikołajek ciągle nie może zrozumieć, dlaczego pan woźny nie lubi słońca.. Czy miałbyś wiele fangirls będąc postacią z anime?. 30 seconds .Rano bywa zaspany i nieprzytomny.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..Komentarze

Brak komentarzy.