Szczegółowy test szatan z siódmej klasy
Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. „Choć burza huczy wokół nas.". Chłopcy wsiedli na łódź i skierowali się w stronę obozu, w którym przebywał także chłopiec prowadzący księgi spółdzielni.. Szatan z siódmej .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Następne wideo.. Skomentuj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Podobne działy.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. anuluj.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 82% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie rozdziału II..

Szatan z siódmej klasy.

Wyślij zgłoszenie .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lektury szkolne.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Harry Potter .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Filmy.. Julka181818 4 lata temu.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Bardzo szczegółowy plan wydarzeń z lektury Sztan z siódmej klasy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozpocznij quiz.. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z 7 klasy - test.. Jego główną cechą było roztargnienie.Geneza utworu i gatunek.. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. poleca 74 % 1294 głosów.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. pytanie 1 z 15.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Skomentuj.. Dodał: grecka kolega.Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe - strona 5, XI..

80% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy".

Odblokuj dostęp do 8104 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. gabciaa222 5 lat temu.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Po rozbitej głowie chodzi Francuz Adaś obudził się z zawrotami głowy.Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - streszczenieHistoria 17-sto letniego Adasia Cisowskiego, detektywa-amatora, który pewnego dnia zostaje poproszo.„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe - strona 4, VIII.. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Peliji 5 lat temu.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Umarli piszą listy Na naradzie profesor i Wanda pocieszali Cisowskiego.Szatan z siodmej klasy-1960.. Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Odpowiedz na pytania..

Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?

Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Burzliwe dzieje pirata Rabarbara.Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.. Skomentuj.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. uułóż do tego plan wydarzeń xd 2010-05-20 10:04:47 Plan szczegółowy " Szatan z siódmej klasy " 2010-02-11 15:31:13 Załóż nowy klub„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe - strona 3, V.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Treść.. Skomentuj.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Szatan z siódmej klasy - test.. Test składa się z 12 pytań.. Tytuł: „Szatan z siódmej klasy .W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Udostępnij.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .szatan z siódmej klasy, !.

Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „?

80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. poleca 78 % .. Szatan z 7 klasy plan zdarzeń .„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe ostatnidzwonek.pl, I.. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.Szczegółowy plan wydarzeń powieści K. Makuszyńskiego pt. ''Szatan z Siódmej klasy''.. .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ogólna wiedza literacka.. Udostępnij.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt