Przeczytaj plan lekcji emila następnie uzupełnij tekst brakującymi informacjami
Uzupełnij brakujące litery w nazwach ziół widocznych na rysunkach.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. !Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Do przesłania: zadane wcześniej ćwiczenia i prace stylistyczne.. Obejrzyj ilustrację przedstawiającą tę roślinę, oznacz jej części :Kwiaty, liście, łodyga, korzeń.. W zadaniu nr 3 na podstawie tekstu uzupełnij zdania brakującymi informacjami.Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. Agnieszka Kawalec Lesson 2 - Lekcja 2 w tym tygodniu.. W zadaniu 3 należało uzupełnić dialogi brakującymi wyrazami; Jako pracę domową mieliście zrobić zadanie 4.. .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Kl.VIIIa/bPrzeczytaj wstęp, a następnie wysłuchaj materiałów z audiobooka.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Ex.. Przeczytaj ex.1 p.94 (SB) i napisz odpowiedzi do postawionych pytań w tekście pod tematem lekcji.. Wyślij prace na adres [email protected] .. Posłuchaj nagrania (50) i uzupełnij tekst brakującymi informacjami - zeszyt ćwiczeń - 2/113..

Następnie uzupełnij tekst brakującymi informacjami.

2010-11-14 12:56:17 Uzupełnij ilustrację wpisując w odpowiednie miejsca nazwy warstw wnętrza ziemi 2011-04-18 16:09:59 Uzupełnij zdania, wpisując w wolne miejsca odpowiednie wyrazy 2010-09-02 16:13:533.. Przeczytaj uważnie podsumowanie, ze szczególnym zwróceniem uwagi na podział języków programowania.. od .. C2 Przeczytaj reportaż i odpowiedz na pytania Liczę na szybko pomoc !. Odtwórz plik 3.58.. W zadniu 3 należy przeczytać tekst i uzupełnić go informacjami zawartymi w ćwiczeniu 2 na str. 75 w podręczniku.Śledź tekst w książce na stronie nr 114.. Uzupełnij brakujące zadania.. Zapisz notatkę i uzupełnij ją brakującymi informacjami (2-5 wybranych informacji do każdego przedimka, nie trzeba wypisywać wszystkich) • A/an używamy, gdy mówimy o czymś po raz pierwszy, o zawodach,….Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania ex.2 p.67; Zaznacz które zdania sa prawdziwe a które fałszywe ex.3 p.67(WB) Wysłuchaj tekstu uzupełnij ćwiczenia ex.. 2010-01-27 20:40:44 Potrzebuje plan wydarzeń z legendy syrena 2015-02-10 19:38:41 Napisz Plan wydarzeń 2018-02-15 17:55:13ważne informacje.. 1.Przeczytaj kreskówkę i odpowiedź na pytania do tekstu ex1 p.79 (SB)Lekcja online na platformie Teams o godz. 9:45 - 10:15 02.06.2020r.. 2,3 p.69 (WB) oraz ex.1 p.73 (WB) UWAGA - WYŚLIJ zdjęcie WB .. Przesyłam plik dźwiękowy: CD2_T51_EvolutionPlus3.mp3..

... rzeczytaj tekst i uzupełnij w notatce brakujące informacje.

W zadanbiu nr 2 wypisz do zeszytu 6 rzeczy, które Lewis wziął ze sobą na wyprawę.. Proszę zapisać temat w zeszycie:Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Język angielski Selfies.. Edukacja polonistyczna: 1.Przeczytaj tekst ze str. 43, 44 i 45 pt." Zeszyt z wydatkami".. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Posłuchaj nagrania 70 i przeczytaj dialogi - ćwicz.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wykonaj min.. Wykonaj co najmniej 3 zadania ze str. 82/83 zeszytu ćwiczeń.. Przeczytaj tekst w podręczniku str. 148-149 i odpowiedz na pytanie do zeszytu ( nie przepisuj poleceń do zeszytu) - Czym różni się potok od strumienia?. Słuchając nagrania śledź tekst w podręczniku na stronie nr 101.. Litery oznaczone liczbami wpisz do odpowiednich okienek na dole strony i odczytaj nazwę rośliny zielnej.Ćw.4,s.96.. Wykonaj ćwiczenie 1 (Prawda - Fałsz)1.. 8 / 73 (zeszyt ćwiczeń) Przeczytaj tekst na temat mrówek.. - Który rodzaj wód płynących i stojących stworzył człowiek?. Powodzenia!. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Przeczytaj informacje dotyczące genezy utworu zamieszczone w fioletowej ramce „O lekturze" na str. 103, a następnie przepisz wiadomości do zeszytu..

Przeczytaj plan lekcji Emila i wpisz dni tygodnia.

Wykonaj ćw.. Przypominam, że otrzymujecie już za nie oceny.. Twoim zadaniem jest wstawić w każdą lukę 1-3 jedno brakujące tam zdanie a-d, aby tekst był spójny i logiczny.. Utrwal zagadnienia z działu" Rysunek techniczny" .. 1TG: Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek; 1: 8:00- 8:45: informatyka-1-2 JG 110: tech gastr z Kr 121: wyp zas bez BB 020: historia VS 37: wyp zas bez BB 020: 2: 8:55- 9:40: wf SW sg4: wf SW sg4: tech gastr z Kr 121: przedsięb.. Ułóż pytania i udziel krótkich odpowiedzi.. Uzupełnij zadanie 1,2,3,4 w ćwiczeniu str. 92-93.. Powtarzaj za lektorem zdania z fioletowej ramki w zadaniu nr 3.. 15.06. napiszesz sprawdzian wiadomości z rozdz.6.. Napisz je słowami.. Przeczytaj dialog ex.1 p.93 (SB), a następnie go przetłumacz.. W tym celu uzupełnij tekst brakującymi informacjami: .. E-dziennik Informacje Plan lekcji zdalnych Rewalidacja .Następnie w zadniu 2 na tej samej stronie należy uzupełnić informacje podając odpowiedzi do zamieszczonych pytań.. Przeczytaj tekst w podręczniku, str. 198 - 199 4.. Posłuchaj nagrania i sprawdź.. Przeczytaj informacje na temat przedimków - pkt 6.2 str 154-155 podręcznika.. Wykonaj zad.. 3.Otwórz ćwiczenia na str. 58.2.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.5 Twój plan lekcji..

... Na podstawie wiedzy o szkole w Polsce i Niemczech uzupełnij tekst brakującymi liczebnikami.

Powtórzenie materiału - posłuchaj lekcjiNapisz w pięciu punktach plan wydarzeń legendy o Piaście.. Najpierw nalezało wymyślic 4 różne sałatki a następnie ułożyć dialog ze swoimi sałatkami.Temat lekcji: Planujemy zakupy.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 2.Otwórz podręcznik na str. 46 - przyjrzyj się ilustracjom i opowiedz o przygodzie Marylki.. Powtórzenie wiadomości.. Wpisz temat lekcji i wykonaj polecenie 3.1 w zeszycie.. Li .Przeczytaj informację na ten temat w podręczniku, str. 305 - 308.. Odpowiedz na pytania do tekstu (zad.Następnie przeanalizowaliśmy fioletową ramkę z napisem look, gdzie nauczyliśmy się zapisywac i wymawiać ceny po angielsku.. Uwaga Maturzyści 2020 - zmiana terminu i formuły egzaminu maturalnego; egzamin maturalny; egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie; praktyczna nauka zawodu oraz dokształcanie teoretyczne zawodowe młodocianych pracowników; podręczniki; zebrania z rodzicami; e-dziennik, plan lekcji, zastępstwa.. Następnie opowiedz o Martinie.Uzupełnij tabelę wpisując odpowiednie informacje.. e-dziennik; plan .W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Zrozum.. Następnie przeczytaj opowiadanie ze str. 47 uzupełniając je podanymi w ramce słownictwem.. 2 wybrane przez siebie ćwiczenia ze str. 64 (zeszyt ćwiczeń).. Następnie przepisz je do zeszytu oraz przetłumacz.. Następnie przeczytaj go samodzielnie.. Następnie przeczytaj tekst ze str.119, uzupełnij go słówkami z zad.. Pobierz png.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.2.. Skorzystaj ze słowniczka na str. 117 (lekcja 8.4).4.. Mai, 2020Odtwórz plik 3.38.. Następnie przeczytaj tekst na głos samodzielnie.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Osoby parzyste do zeszytu wpisują tłumaczenie dialogu a, osoby nieparzyste tłumaczenie dialogu b Usunięto z niego trzy zdania.. 2/119, zapisz ich znaczenia w zeszycie.. Zapoznaj się ze słówkami z zad..Komentarze

Brak komentarzy.