Test lektury chłopcy z placu broni
Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W roli zdrajcy wystąpił w powieści Gereb.. Kogo chłopcy z Placu Broni .Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Mamy nadzieję, że się przyda ;) Szukaj.. Szkoła podstawowa.. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży?. Chłopcy z Placu Broni.. Społeczność .. W jaki sposób umiera Nemeczek?. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Fałsz Prawda : 2.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. d) Nemeczek.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Gatunek.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. „Chłopcy z Placu Broni" - streszczenie w pigułce.. Ogólna wiedza literacka .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Chłopcy z Placu Broni dziwią wypowiedzią Nemeczka.Chłopcy są bowiem z Placu Broni!.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Wynik: 19/20.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Test: Ferenc Molnr urodził się w: a) Budapeszcie b) Bukareszcie c) Jerozolimie d) Nowym Jorku .. 2011-02-27 10:14:15;Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. Chłopcy z Placu Broni mieli swój własny regulamin, hasło, chorągiew oraz barwy (czerwono-zielone).. Opuścił chłopców z Placu Broni i przystał do „czerwonoskórych".. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. 2010-01-31 10:18:33; Chłopcy z Placu Broni - pytania 2011-05-29 17:36:18; jakie pytania będą na kartkówce z lektury chłopcy z placu broni?. Zwano ją Czerwone Koszule.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Chłopcy z placu broni - test .. Przychodzą Boka z Nemeczkiem.. Sprawdź się!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.

A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. .. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. To on mówi stroskanemu ojcu, że jego syn nie jest zdrajcą.. O drugiej cała armia była już na Placu w bojowym szyku.. Rozpocznij test.. Lektury szkolne.. Gereb wysłał przez służącą list, w którym tłumaczył się ze zdrady i .Chłopcy z Placu Broni AudioBookChłopcy z Placu pod Dębami : 1. c) Czele.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Podobne działy.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Rozwiąż test.. W niektórych polskich tłumaczeniach nazywano ją czerwonoskórymi, co jest błędem.Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Witaj na stronie Quizz.pl..

Potępili go chłopcy z Placu, a „czerwonoskórzy" nie lubili i nie szanowali.

d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) był szeregowcem 6.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: [email protected] ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. Taki test mieliśmy w szkole.. Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Zdrajcą Chłopców z Placu Broni był: Boka Nemeczek Gereb Czele : 4. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Nemeczek był szeregowcem.. Świadomie nie zmieniłem tytułu, jakim opatrzyła Janina Mortkowiczowa tę powieść, gdyŝ przez 75 lat i przez blisko 20 wydań, przez setki tysięcy egzemplarzy zaczytywanej na strzępy lektury szkolnej, tytuł ten zdobył nie tylko prawo obywatelstwa, lecz równieŝ trwałe miejsce w świadomości wielu .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Gereb drogo zapłacił za swoją zdradę.Był on najmłodszy z grupy, miał 11 lat.. Okazało się, że nikt nie lubi zdrajców.. Nikt nie chce się tego podjąć.. Zdradził im tajemnice swojej dawnej grupy.. W mieście była też inna grupa, wrogo nastawiona do chłopców z Placu Broni..

... 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.

Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Czonakosz uwielbiał .Na placu zjawia się ojciec Gereba i chce, by chłopcy opowiedzieli mu prawdę o synu.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .Chłopcy z Placu Broni - recenzja, Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnara - streszczenie i opracowanie klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Nazajutrz w całej szkole czuć było podniecenie.. Chłopiec jest już bardzo poważnie chory i majaczy.. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Rozwiąż test!1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c) łodzi d) stróżówce .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Feri Acz b .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury.. b) Czerwonych Koszul 8..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt