Opis dnia po niemiecku
Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie napiszcie je w komentarzu :)Speakin.pl - języki obce online.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. I finish my breakfast at 6:45.Bardzo duzo pisze po niemiecku, potem przy pomocy slownika staram sie przetlumaczy ten tekst na jezyk polski.. Opisz swój najszczęśliwszy dzień używając stylu biblijnego.. Następnie zjeadłem śniadanie, spakowałem ksiązki i wyszedłem do szkoły.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU ile zrozumiesz!. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Jakie słówka warto, abyś jeszcze znał?. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Opanuj język niemiecki szybciej niż przy tradycyjnych metodach naukiOpis dnia - niemiecki.. Przebudziłam się o świcie owego dnia.. O 7:20 ubieram sie .. dnia 15 Lis 2008 20:49,Opis dnia Podobne tematy.. rano - der Morgen przed południem - vormittags w południe - mittags po południu - nachmittags wieczorem - abends w nocy - nachts o północy - um Mitternacht..

Przeważnie przed 12 idę spać.Opis dnia po niemiecku - wzór.

poleca 82 %.. na tydzień z rodzicami w góry, było wspaniale.. Zjadłam obiad.. mam wszystko w dupie i pisze tylko aby zaliczyć więc praca super.. Porady językowe, wskazówki jak pisać pisma użytkowe oraz ich wzory, grupy słówek oraz zwrotów po angielsku i po niemiecku.Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; .. Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Będę wdzięczna za przetłumaczenie tego tekstu na angielski [nie z translatora].. W między czasie znajduję czas na naukę.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. I ujrzałam, że Pan uczynił nam ludziom na ziemi śnieg.Opis dnia po niemiecku Opis wakacji po niemiecku Opis pokoju po niemiecku Opis domu po niemiecku Opis mieszkania po niemiecku Opis obrazka po niemiecku.. Poniewaz jestem emerytka, mam troche czasu na nauke.. Pytań jest aż 26, ale oczywiście można nie zadawać wszystkich.. 5.Wczoraj umyłam naczynia.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis dnia po angielsku: Olivia Olivia: poranek.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. W szatni szkolnej spotkałam Anitę, która właśnie.. poleca85% Język polski .. Po zajeciach wracam o domu.. Mimo to brakuje mi od poczatku rozmow w jezyku niemieckim.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opis pierwszego dnia w słowniku online PONS!.

To już wszystko co trzeba umieć aby stworzyć poprawny opis po niemiecku.

gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Zaczynając od początku dnia.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. W późniejszym etapie nauki pracowałam z nim w ten sposób, że moi uczniowie przekształcali go w .Ende :) Ich habe Abend gegessen.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Język angielski i niemiecki wytłumaczone w prosty i przystępny sposób.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Pod spodem znajdują się pytania do niego (czytanie ze zrozumieniem).. wczoraj - gestern dziś - heute jutro - morgenOpisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Korzystam tez z innych portali np. „Bussu" , „Ich liebe Deutsch , Rund Ums Deutsch..

Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.

Tekst można doskonale wykorzystać właśnie przy opisie dnia.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneI always have cereal for breakfast.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Dni tygodnia angielski.Lekcja 1 - Dni tygodnia po holendersku Kategoria artykułu: Darmowy kurs języka holenderskiego.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. słucham muzyki(od 17 -19)Ogłoszenia o tematyce: opis dnia po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Jednak mam klopoty z wymowa .. Kończę naukę o 22.Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku .Przykładowy opis dnia po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt