Opis swojego dnia po niemiecku w czasie perfekt
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Sądzę, że mój przyjaciel jest przystojnym chłopakiem.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Po powrocie o .. naj.. smakowało.. bd baardzo wdzieczna!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Po zajeciach wracam o domu.. Mój przyjaciel jest trochę nieśmiały, zamknięty w sobie oraz nieufny.. czerwony i szary.. W domu odpoczywałam.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. W języku niemieckim są trzy czasy przeszłe.. Najchętniej spędza czas w .Opis dnia z użyciem czasu przeszłego Perfekt Zasady budowania zdań w czasie przeszłym Perfekt Mój dzień w czasie przeszłym -----.Czas przeszły Imperfekt to nazwa niemieckiego czasu przeszłego prostego.. 4,207 wizyt.. Jego druga nazwa brzmi Präteritum..

Opis po niemiecku .

Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt; Różnica regionalna.. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Zjadłam obiad.. O 7.45 ide do szkoły.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Składają się one z dwóch części, z czasownika posiłkowego oraz imiesłowu czasu przeszłego Partizip II.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.Perfekt używa się w „normalnym" życiu, na co dzień.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .Moje Świeta Bożego Narodzenia Dnia 24 Grudnia o godziny 15.30 poszłam na pasterke..

... Przetłumacz kilka zdań o świetach po niemiecku w czasie perfekt +1 głos.

84% Opis dnia w czasie .Przykładowy opis dnia po niemiecku: Ich heiße Alexander und gehe in die 5.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Na przykład na północy Niemiec częściej i chętniej sięga się po Präteritum.. że chodzimy razem do jednej szkoły oraz że praktycznie każdego dnia możemy się spotykać zaraz po lekcjach.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Jak jest po niemiecku: 1) Obiad 2) Śniadanie 3) Kolacja 4) Podwieczorek 5) DeserOpis dnia - niemiecki .. jogurt i pije szklanke mleka.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Będzie ciekawiej jak wcielicie się w jakiś znane osoby.. Itd.Napisać w zeszycie wywiad z wybranym sławnym twórcą po niemiecku.Napisz list do niemieckiego kolegi na temat swoich nawyków żywieniowych, w liście: a).określ ilość spożywanych pisiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania.. podaj miejsca, w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór c .Opis dnia po niemiecku .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 8.Nach einem Moment der Ruhe mache ich meine .W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt..

Wypracowanie po niemiecku na temat swojego ulubionego nauczyciela.

Zrobiłam zadanie domowe.. W między czasie znajduję czas na .Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Po obiedzie mam czas wolny.. Po południu poszłam do domu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt