Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą
Pamiętaj o odpowiednim zapisie rozmowy.przeprowadź z kolegą lub koleżanką wywiad na temat jego jej zainteresowań pasji .. Zapisz odpowiedzi w dokumencie tekstowym pod nazwą wywiad w Teczce ucznia.. Musisz najpierw zapyatć podst. pytania: 1) Co lubi 2) Co ja/go .Przeprowadź wywiad z mamą lub tatą na temat współczesnej młodzieży.. ka z tego świata Szkoda, że Cię tu nie ma.. Nagraj filmik - uzyskaj zgodę rozmówcy na nagranie Ta praca będzie oceniana - maksymalna ocena, którą możesz uzyskać to 6.. Wiele mi pomógł.. Uruchamianie programu Skype 1.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Przeprowadź wywiad z kolegą.. pls szybkoprzeprowadz wywiad z koleżanką lub kolegą na temat jego/jej zainteresowań zajęć pozalekcyjnych i planów na przyszłość 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź lolgot Ty: Witaj!. Ty: Chciałbym/chciałabym przeprowadzić z tobą wywiad na temat twoich zainteresowań.. Nie wiem, z jakiego powodu zostają w rozgłośniach radiowych, w których dzieją się straszne rzeczy, np. w Trójce..

... przeprowadź wywiad z kolegą na temat szkoły.Violetta111.

R:Dlaczego?. gdzie kiedy kto co jak skąd dokąd którędy ile.. Kliknij i odpowiedz.Przeprowadź wywiad z kolegą na temat szkoły Podobne tematy.. Wykorzystaj podane zaimki pytajne.. Ty jesteś zwolennikiem dużych miast, Twoja koleżanka/Twój kolega nie .Wywiad - rozwiązanie zadania.. absolutnie,wręcz nienawidzę!Moja koleżanka lubi szkołę ale ja natomiast jej nienawidzę.. Pamiętaj o odpowiedn… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znasz odpowiedź na zadanie: Zrób notatki o swoich zainteresowaniach , a następnie przeprowadź rozmowę z kolegą/koleżanką i zapisz jego/jej odpowiedzi w tabeli ?. Zapisz jego odpowiedzi w zeszycie i opowiedz o nim w klasie.. Każda para uczniów go w inny sposób.. 🎓 Przeprowadź z koleżanką/kolegą wywiad.Porozmawiaj z koleżanką lub kolegą z klasy (wykorzystując np. program Skype).. Dzięki niemu dowiedziałem się sporo o świecie czarodziei, o którym - co tu kryć - wiedziałem niewiele, bo wychowałem się wśród mugoli, a on w dobrej, choć biednej czarodziejskiej .. Nikczemność za nikczemnością i nagle ten ktoś, tak jak było przed premierą "Powrotu Tamary", zwraca się do mnie z prośbą o wywiad.Wykorzystaj program Skype, aby porozmawiać z koleżanką lub kolegą z klasy siedzącymi dwie ławki dalej po lewej stronie.. Was trinkst du morgens?Przeprowadź z kolegą lub koleżanką z ławki krótki wywiad na temat ich najciekawszej podróży..

Pytania do wywiadu: Jak się nazywasz?

Reporter Cześć czy mógłbym poprowadzić z Tobą wywiad Kolega Oczywiście R Moje pierwsze pytanie brzmi czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się dostać uwagę za to.. (Poniżej przedstawiony jest przykładowy wywiad z kolegą / koleżanką z ławki, dotyczący wieku członków jego / jej rodziny i najlepszego przyjaciela.. Postaw pytania dotyczące zainteresowań, spędzania wolnego czasu, marzeń oraz planów na przyszłość.. C. Dyskutujesz z koleżanką/ kolegą na temat zalet życia w dużym mieście.. Ty jesteś zwolennikiem dużych miast, Twoja koleżanka/Twój kolega nie zgadza się z Tobą.. alfabet przykrych przygód alibi Antropologia filozoficzna artyzm uczucia autopsja Autor Przypadków Robinsona Crusoe bać się czy nie ba .. C. Dyskutujesz z koleżanką/ kolegą na temat zalet życia w dużym mieście.. Zapisz odpowiedzi w dokumencie tekstowym pod nazwą wywiad w Teczce ucznia.. Zamieszkałem w punkcie, z którego mam za darmo rozległe widoki: gdziekolwiek stanąć na wystygłym gruncie tej przypłaszczonej kropki, zawsze ponad głową ta sama mroźna próżnia milczy swą .Moja rozmowa odbywała się wieczorem w poniedziałek 4 stycznia 2010 roku.. Odpowiedz.. 0 0 12.11.2013 o 17:22 rozwiązań: 1.. Jeżeli masz możliwość to zapisz odpowiedzi w dokumencie tekstowym pod nazwą wywiad w Teczce ucznia, jeżeli nie masz takiej możliwości napisz w zeszycie..

Przeprowadź z kolegą / koleżanką wywiad na temat wakacji.

Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat tego , czym się najbardziej interesuje.. Przeprowadź z nią/nim wywiad, zadając pytania z karty pracy.. Wywiad odbywał się u niej w pokoju, przy pysznej herbatce i dobrej muzyce, dzięki czemu była miła atmosfera.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Wywiad z koleżanką ;) Wywiad z koleżanką ;) potrzebuje pytania do wywiadu z koleżanką z klasy na temat labradorów i bardzo bym prosiła z odpowiedziami najlepiej;] może być kilka pytań wraz z odpowiedziami na inny temat.Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat tego, czym się najbardziej interesuje.. .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat jego, czym się najbardziej interesuje!. Tytuł: Stosowanie zaimków (3) Opis skrócony: Odkryjecie przydatność zaimków w opisywaniu świata i w rozmowie z innymi.Zadanie: przeprowadź ze swoim kolegą wywiad na temat czy komputer to pożeracz czasu pamiętaj o stosowaniu odpowiednich znaków interpunkcyjnych minimum 6 Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przeprowadź wywiad z Twoim ulubionym bohaterem literackim..

• Wyraź swoją ...Przeprowadź wywiad z kolegą Podobne tematy.

Zanotuj informacje i przedstaw je na forum klasy.Przeprowadź i zapisz w zeszycie wywiad z koleżanką lub kolegą.. Odpowiedzi (1) gosia.gruszka.351.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną)Przeprowadź wywiad z kolegą lub koleżanką (możesz to zrobić przez Internet), bratem lub siostrą .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Miejscem spotkania był dom rodziców mojej informatorki.. Wielkie dzięki dla tego kto pomoże.. Zastosuj taką kompozycję tekstu, jak opisana w punkcie 3 notatki.. 2/109 - przepisz wyrazy z ramki do zeszytu z tłumaczeniem na język polskinapisz wywiad z nowo poznaną koleżanką lub kolegą [ale - rozwiązanie zadaniaWykorzystaj program Skype, aby porozmawiać z koleżanką lub kolegą z klasy siedzącymi w domu oraz rozmowa z nauczycielem.. pliss pilne daje…Przeprowadź i zapisz wywiad z koleżanką lub kolegą na temat planów na przyszłość.. 0 ocen | na tak 0%.. 2014-01-09 20:06:47 Przeprowadź wywiad z hermesem 2012-11-10 10:14:05Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat tego czym się najbardziej interesuje.. Liczba zadanych pytań oraz odpowiedzi na pytania: co najmniej 5 (ale można więcej).Mam szereg znajomych dziennikarzy, z którymi byłem w bardzo serdecznych stosunkach..Komentarze

Brak komentarzy.