Opis rodziny po niemiecku 20 zdań
Prezenty przynosi Mikołaj.. Tą stronę przegląda teraz 5 gości.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. BARDZO PILNE!. W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku .Tagi: członkowie rodziny po niemiecku, Członkowie rodziny po niemiecku liczba mnoga, Dalsza rodzina po niemiecku, Jaka jest twoja rodzina po niemiecku, Niemiecki rodzina ćwiczenia pdf, Opis rodziny po niemiecku, Pytania o rodzinie po niemiecku, rodzina po niemiecku, Zawody po niemiecku, Zwierzęta po niemieckuPrzykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. 35,699 wizyt.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 436 467 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailPotrzebuję kilku zdań po niemiecku ukazujących różnice rodziny współczesnej a dawniejszej.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku nazywają się poszczególni członkowie rodziny: ojciec, matka .Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..

Członkowie rodziny po niemiecku.

Er ist Arzt von Beruf.Jego elementy spotyka się w innych formach wypowiedzi, np. w opowiadaniu, liście lub wpisie na blogu.. Patrzę na niego i widzę twarz, o trójkątnym kształcie, duże, piwne oczy, które pasują.Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.. 2 odpowiedzi.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Moja rodzina jest dosc duza.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DSłowo "zwischen" oznacza "między", używane głównie w opisie ustawienia mebli w pomieszczeniach.. Inspiracje / Poznaj PortWiedzy.. Czasowniki modalne niemiecki.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Strona Główna > Blog > Opis rodziny po niemiecku.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Opis rodziny po niemiecku.Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?.

Przykładowy opis rodziny po angielsku.

Tak Nie.Strona główna » Inne » Jak tworzyć poprawny opis rodziny po niemiecku?. 35,693 wizyt.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Powinno ich być min.. Ewentualnie chcemy po prostu poszerzyć naszą wiedzę o nowe słówka.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. zadanie dodane 17 grudnia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika zawszepotrafiąca (0) [Szkoła podstawowa] opis; niemiecki; rodzina +4 głosów.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausPo obiedzie mam czas wolny.. Hemos ido al teatre.Obok okna znajduje się biurko , a za oknem jest mój balkon .. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej na UWr i od 7 lat uczę się języka hiszpańskiego.Opis Twojej rodziny hiszpańskim znajomym wcale nie musi być skomplikowany..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Chodzi do klasy III Szkoły Podstawowej im.. Poznaj lub powtórz razem z nami niemieckie słownictwo związane z rodziną.. Autor: .. tekst test tłumaczenie tłumaczenie na niemiecki tłumaczenie nazw tłumaczenie słówek tłumaczenie tekstu tłumaczenie zdań zadanie zaproszenie zdania zdania przydawkowe niemiecki zwroty .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Wyróżnia się różne typy opisów.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzychodzi taki czas, gdy tak bardzo spodobają nam się Niemcy, że będziemy tam chcieli założyć rodzinę.. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Opis rodziny po niemiecku czy dobrze to napisałam.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Podoba się?. Myślę że do 10zdań.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Dziękuję z góryParę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Krzysztofa Nowaka w Pacanowie.. Moja tata nazywa sie Marcin i ma 44 lata.. Proszę o pomoc, to ma być naprawdę krótkie porównanie.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. Z góry dziękuję !opis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie Autor: Monika Łączna-Kur Meine Familie besteht aus fünf Personen.. Może być to opis osoby po niemiecku, na przykład opis siebie po niemiecku, opis kolegi lub przyjaciela po niemiecku, opis członka rodziny albo opis nauczyciela po niemiecku.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt