Test z lektury mikołajek
Test o śniegu, którego nie przejdziesz!. Mikołajek wrócił do domu:-)Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. b) Jest miły.. wg Annakowalska94.Witaj na stronie Quizz.pl.. Quiz w Poczekalni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. a) Jest nauczycielem starszych klas, uczniowie się go trochę boją.. • Kim jest Rosół?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Rano bywa zaspany i nieprzytomny.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Której piosenki z nadchodzącego albumu „Nobody Is Listening" Zayna powinieneś posłuchać?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KarolciaBalladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie..

Klasa 4 Polski lektury.

Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Test z lektury „Mikołajek" .test znajomości lektury Mikołajek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. z Mikołajkiem.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury .. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Tylko prawdziwa koniara zda ten test!. 8) Jak wygląda Mikołajek ?. Opis testu.. Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !. Czy potrafisz nazwać morderców z horrorów?. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Quiz wiedzy o bajce "Lego Ninjago" nadesłany przez Panią Dorotę Zielińską na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. kuzynem Mikołajka.. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !

O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. jednym z uczniów.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Adam Mickiewicz 1. Podaj przyczyny powstania epopei Pan Tadeusz.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.Najbardziej kompletny test z lektury Dynastia Miziołków jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia MiziołkówNajbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyW związku z tym, że chłopcy zawsze rozrabiają, woli, żeby ciągle padało, bo wtedy jest ich mniej na boisku bądź w ogóle nie wychodzą na dwór.. Mikołajek ciągle nie może zrozumieć, dlaczego pan woźny nie lubi słońca.. Also explore over 1668 similar quizzes in this category.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polskia) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym „Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą..

Serwis zamknięty.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Inne tryby testu.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. opiekunem uczniów.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.a) Rufus b) Euzebiusz c) Kleofas d) Gotfryd 6) Czy Mikołajek chciał pożyczyć rower od Alcesta ?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Społeczność .. »Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. właścicielem restauracji.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Rozwiąż test.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Uczy dzieci z młodszych klas.. Razem z kolegami musi obmyślić plan, który zapobiegnie zostawieniu go w lesie przez rodziców jak Tomcia Palucha.. Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R Wyświetlony: 38369 razy Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Zachorowałem.Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Szukaj.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt