Napisz przemówienie na koniec roku szkolnego
Słowa te kieruję dzisiaj do naszej sekretarki Pani Danuty Szawicy , która po 42 latach pracy na rzecz siemiechowskiej oświaty przechodzi na emeryturę.Życzenia dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego .. Dostojni goście, rodzice, szanowni nauczyciele i Wy najważniejsi dzisiaj uczniowie.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę .Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. 2014-06-15 17:47:37 Najnowsze bez odpowiedzi Przemówienie Kasi Chmur wygłoszone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w klasach trzecich.. Bez względu na wszystko jest to przypadek, gdy przemówienie wygłaszają osoby tak jak w punkcie 2.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz przemówienie na zakończenie roku szkolnego w gimnazjum , na 2 strony w zeszycieDefinicja.. Chętnie napiszę oryginalne przemówienie na Twoją okazję.Przydatność 70% Przemówienie - koniec roku szkolnego.. Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!. Koniec czerwca to początek wakacji.. Na zasłanym zielonym suknem stole .. i odprawione msze święte na rozpoczynanie i zakończenie roku szkolnego oraz dodatkowo od 7 lat w .Przemówienie na zakończenie roku szkolnego..

Na początku...Przemówienie na koniec roku szkolnego.

Zwykle to zakończenie dzielone jest na dwie uroczystości dla dzieci młodszych i starszych.. Pedagodzy zaś zaszczepili w nas wrażliwość na cudzą krzywdę, na piękno, na sztukę, na muzykę, na otaczający nas świat.. Nie z neta, bo sprawdzę.. Ze względu na to, że przemowy rozpoczynające rok szkolny odbywają się na rozmaitym poziomie edukacji oraz są wygłaszane przez osoby mające różny związek ze szkołą, tekst ten został podzielony na kilka sekcji - przemówienie rodziców, dyrektora, ale także osób oficjalnych, takich jak wójt, burmistrz, prezydent miasta lub .WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Jeśli nie ma tutaj takiego podziękowania lub przemówienia jakiego szukasz, napisz lub zadzwoń.. 2014-06-15 17:47:37 Mam napisać przemówienie na koniec roku szkolnego i jak to zrobić ?. Załaduj więcej.. Życzę Ci sukcesów podczas przemówień lub podziękowań na różnych wydarzeniach.. Koniec roku to czas podsumowań - jedno i najpiękniejsze słowo: Dziękujemy!. możemy!. Drogie Koleżanki i Koledzy!. Jest to nasz.84% Zakończenie roku szkolnego - przemówienie; 83% Przemówienie na koniec roku szkolnego; 85% Przemówienie na zakończenie roku szkolnego; 76% Przemówienie na zakończenie roku klas III Gimnazjum..

Potrzebuję przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Mam nadzieje, że każdy z nas da sobie radę w nowym środowisku, jakie na niego czeka.Przemowa dla wychowawcy na zakończenie klasy szóstej.. Dziękujemy za ten rok, za wspólne dni, podczas których razem odkrywaliśmy świat.Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej - życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na koniec roku szkolnego to miły akcent.. Na koniec w imieniu wszystkich absolwentów pragnę pożegnać Dyrekcję, grono pedagogiczne oraz Was drodzy wychowawcy.. Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata.Mam nadzieję, że te skromne ( proste ) przemówienia przydadzą się także Tobie.. Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.1 SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 1999/2000 W PUBLICZNYM GIMNAZJUM WPAJĘCZNIE Autor scenariusza: Grażyna Trzeciak nauczyciel języka polskiego w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie 1.Część oficjalna: wprowadzenie pocztu flagowego, przemówienia dyrekcji i zaproszonych gości, przemówienie uczniów, wyprowadzenie pocztu sztandarowego, zaproszenie na część .Wytyczne na zakończenie roku szkolnego jeszcze nie są gotowe, ale już wiadomo, że koniec roku szkolnego będzie odbywał się w podziale na grupy, bez spotkań.Przemówienie od rodziców..

2010-05-26 15:57:36Przemówienia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

że kiedy zostałam poproszona o napisanie słów na zakończenie roku szkolnego, obawiałam się, że nie sprostam temu zadaniu.. Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. Ale mają to mówić RODZINCE, więc takie głównie dla nauczycieli, za pomoc w wychowaniu itd.. Przed tym jednak, chciałabym powiedzieć parę slow.. Za chwile odbierzemy świadectwa i powiemy: „witajcie wakacje".. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.Koniec roku szkolnego, to również czas rozstania z tymi, którzy kończą pracę w naszej szkole, a którzy przez długie lata wpływali na wizerunek sekretariatu i tej szkoły.. Przemierzamy góry, kąpiemy się w morzu, pływamy po jeziorze .Szkołą umożliwiła nam odnaleźć nieodkryte Dotą talenty i rozwijać nowe pasje.. W tym roku kończę szóstką klasę.Nasi rodzice ustalili że przy rozdawaniu świadectw w klasie gospodarz powinien wygłosić jakieś przemówienie no i tak się składa że jestem nim ja ;) .. Koniec roku to czas podsumowań - jedno i najpiękniejsze słowo: Dziękujemy!. Przemówienie powinno być dość luźnie ponieważ będzie wygłaszane w naszej klasie .Mam napisać przemówienie na koniec roku szkolnego i jak to zrobić ?.

2009-04-07 18:36:07 Jak napisać przemówienie na koniec podstawówki?

Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Dzięki Waszej motywacji uparcie dążyliśmy do celów, z których kilka osiągnęliśmy.Na koniec roku szkolnego w podstawówce wygłaszane jednocześnie dla klas 1 - 3 i 4 - 6.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Pierwszy września będzie okazją do wspaniałych wspomnień, jakie wynieśliśmy z tej szkoły.. Jesteśmy jeszcze w szkole, lecz zapewne myślami większość z nas jest już daleko stąd.. Nadeszła właśnie chwila, kiedy przyszło się nam pożegnać.. Dziękujemy, że nie jest Pan, jak napisał jeden z .Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej .. Nadeszła chwila, której wyczekiwaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego.. Już minął kolejny rok szkolny.. Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.. 84% Przemówienie do nauczycieli i kolegów na pożegnanie gimnazjum.83% Przemówienie na zakończenie roku szkolnego; 84% Zakończenie roku szkolnego - przemówienie; 83% Przemówienie na koniec roku szkolnego; 76% Przemówienie na zakończenie roku klas III Gimnazjum.. Szanowna pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Wy, drodzy koledzy i koleżanki!. Dla nas, absolwentów, jest to moment szczególny, gdyż oto ostatni już raz oczekujemy na wręczenie świadectw w murach tej szkoły.Stan mojego zdrowia w chwili obecnej na to nie pozwala.. 84% Przemówienie do nauczycieli i kolegów na pożegnanie gimnazjum.Przemówienie uczniów kl. III gimnazjum na zakończenie roku szkolnego; Przemówienie; Mowa pożegnalna na zakończenie szkoły "Rudy" na patrona szkoły - przemówienie; Przemówienie - wskazówki dla prelegenta.Napisz przemówienie na koniec szóstej klasy podstawowej.. Rok szkolny 2016/2017 dobiegł końca..Komentarze

Brak komentarzy.