Test wiedzy z lektury akademia pana kleksa
Bardzo fajny quiz może też zrobię taki quiz .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Sprawdź swoją wiedzę na temat historii najważniejszych nagród w branży filmowej!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa".. Ile lat ma Adam Niezgódka?. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Witaj na stronie Quizz.pl.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Kolorowy.. 17 pytań.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. Akademia pana Kleksa Sprawdź,czy ta książka utkwiła ci w pamięci!. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym..

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Kliknij, żeby przejść do testu wiedzyGrupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Powiadom znajomego.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 87%.. doggyster 3 lata temu.. Bardzo polecam!. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Drukuj test.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy.

dodany: 2015-09-30 20:35:54, przez: .Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu.. Różowo-Czarne.. Czy uważnie przeczytałeś lekturę ,,Akademia Pana Kleksa"?. Społeczność .. #lektury #dladzieci.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Udostępnij.. Jaki kolor włosów miał pan Kleks?. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Skomentuj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Zielony.. 2.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Quiz w Poczekalni.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat .1.. 4.Akademia pana Kleksa .. Test: Akademia położona była przy ulicy: a) Czekoladowej b) Biszkoptowej c) Marcepanowej d) Jagodowej Rozwiązanie - Książę Mateusz zabił króla: a) dzików b) żubrów c) wilków d) lwów .. którym oko pana Kleksa dotarło na księżyc miał kolor: a) zielony b) niebieski c) różowy d) żółtyQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Niebiesko-Żółte.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A..

Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Test składa się z 12 pytań.. Przetestuj swoją wiedzę.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa".. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. jest to moja najlepsza lektura którą dotychczas czytałam xDD 10/10.. Serwis zamknięty.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaMyślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 10-10 jutro mam test więc to dobrze..Komentarze

Brak komentarzy.