Test wiedzy z lektury w pustyni i w puszczy
Kto z nas nie czytał o niesamowitej przygodzie, jaka spotkała Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison?. W pustyni i w puszczy Test dotyczący lektury piątoklasisty W .W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Daje naj ;) 2012-02-19 17:03:49 Pomożesz ,lektura "w pustyni i w puszczy "?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?zbrodnia i kara test wiedzy ogólnej rah fineasz i ferb test z książki jest łatwy test o you can dance taniec z gwiazdami test o historii świata aang miasto test z części zdania utrzymanie japonia japonski ninja ya szkoła podstawowa test o anime test z krzyżaków test z .. Szukaj.. 2.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

Strona: Test, W pustyni i w puszczy.

nie nazywał Jej.. Inne tryby testu.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Rozwiąż test.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Test składa się z 18 pytań.. 2011-11-16 17:52:56; Jak szybko przeczytać w pustyni i w puszczy mam na jutro a film 3 godz Pomocy 2012-11-18 22:28:10Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. W 5. pytaniu 80 proc. z was się wykładaSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Dział: Lektury szkolneRozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Serwis zamknięty.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 2012-01-01 20:57:20; Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?.

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Test z lektury „Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraGeneza powieści „W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. ;dd 2010-02-15 19:26:51; Co powinnam wiedzieć o lekturze "W pustyni i w puszczy "?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimJeki teraz będzie test z Polskiego "W Pustyni i W puszczy" ?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test z lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. 2010-03-25 18:55:241) Co najbardziej lubiał Staś?. Rozwiąż test!wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7440 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Test z lektury „Zemsta" A. Fredry.

Na ile z nich odpowiesz?. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.dlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30W pustyni i w puszczy, Henryk Sienkiewicz.. Życzę miłego rozwiązywania.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Komentarze (3):Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Czy będziesz pamiętał w jakim kraju toczy się akcja książki, królem jakiego plemienia ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Test z lektury W pustyni i w puszczy będzie świetną okazją do przypomnienia sobie faktów z książki.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 12 pytań z teleturniejów.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt