Test z lektury mikołajek samequizy
Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. LenagiGreeleafSiostraLegolasa • 11 miesięcy temu.. charakterystyki postaci i streszczenia.. O Autorze Lektury szkolne.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś.. Test rozwiązywano: 8264 razy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test!Fajny test przydał mi się na teście z lektury w klasie .. 30 seconds .Sprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Rozwiąż test!. Literatura Test z lektury "Oskar i pani Róża" - poziom trudny.. Gdzie Telimena udawała się w poszukiwaniu samotności?. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R.Test zawiera 30 pytań.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu..

Podobne działy ...mikołajek.

z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1. bardzo fajnie go się czyta zahęcam i was .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;; Odpowiedz.. 7 punktów to już dobrze, a 10 zdoby.Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Popularne tagi.. Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia Williama Szekspira.. Dołącz do nas!Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. O autorze.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Statystyka testu.. Testy: Lektury szkolne.. dodany: 2015-02-15 11:53:47, przez: Alicja.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Q.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Więcej testów z lektur.. /samequizy samequizy @samequizy.Test z lektury „Mikołajek" Lovely_Queen 5 godzin temu.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. 7 sposobów na wypracowanie dobrych nawyków odrabiania pracy domowejMikołajek - test znajomości lektury.. Jakie imiona nosiły psy myśliwskie Asesora i Rejenta?. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.Test z lektury "Pan Tadeusz" (Adam Mickiewicz).. Test: Oto jest Kasia - test .Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Rozwiąż test.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Skomentuj.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Literatura "Oskar i pani Róża" - test znajomości lektury.. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. Testy: Lektury szkolne.. Nocował w domu Euzebiusza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test składa się z 12 pytań.. Masz świetny pomysł na quiz?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty!. Więcej testów z lektur.. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.. Zobacz profil.. O Autorze Lektury szkolne.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Witaj na stronie Quizz.pl.. Opis testu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Test z lektury "Akademia pana Kleksa" - poziom trudny..

Antygona - test znajomości lektury.

Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ilość pytań: 7.. Dołącz do nas!. Sprawdź, czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki!. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Inne tryby testu.. 20Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Literatura "Dynastia Miziołków" - test znajomości lektury Literatura "Król Maciuś Pierwszy" - test znajomości lektury .. (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. Najnowsze quizy.. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. dodany: 2012-10-31 19:36:44, przez: Maja.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Dołącz do nas!Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.Test z lektury "Mały Książę" - poziom trudny.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?.

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

k0k0 3 lata temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury.. Mikołajek jest supciiiiiio!. Uciekł z domu.. Zablokuj Zgłoś.. Rosół b.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Sprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Szukaj.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury szkolnej Romeo i Julia - test znajomości lektury.. Dołącz do nas!. Antygona - test znajomości lektury.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Komentarze sameQuizy: 2.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Opis testu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt