Test z lektury quo vadis pdf
Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Jest znakomitym ćwiczeniem przed zbliżającym się sprawdzianem z języka polskiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. „Quo Vadis.Załącznik 3: Lekcja piąta dotyczy systemu wartości zawartego w "Quo vadis".. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 201 słów.. Zarejestruj się i potwierdź maila :) http.ramieniu i począł mówić z twarzą pełną uśmiechów i z jaśniejącym wzrokiem: - Czy pamiętasz, jak byliśmy razem u Aulusa Plaucjusza (1) i tam po raz pierwszy widziałeś boską dziewczynę, którąś sam nazwał jutrzenką i wiosną?. Chcesz mi podziękować za moją pracę?. W następnym załączniku znajduje się przykładowy test sprawdząjący wiedzę.. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdź ile pamiętasz z tej wspaniałej książki.. Można w niej odnaleźć bogactwo szczegółów obyczajowych, drobiazgowe opisy ubiorów, wnętrz .Całość kupisz tu: Rozgrywająca się na tle starożytnego Rzymu i jego barwnej obyczajowości historia miłości pięknej barbarzynki, Ligii, .Zestaw pytań wyboru o tematyce szkolnej dotyczącej lektury autorstwa H. Sienkiewicza „Quo Vadis"..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test składa się z 28 pytań.. Jest to powieść panoramiczna, w której ukazany został Rzym za panowania Nerona, w czasach prześladowania chrześcijan.. Henryk Sienkiewicz „Quo vadis" Format PDF, 163.61 KB.. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Książka została wydana w 1895 roku.. Skomentuj.. Udostępnij.. Pobierz.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Warto, żeby dzieci się ruszały, rozwijały swoje zainteresowania, nabywały nowych umiejętności nie tyle nawet piłkarskich, ale takie społecznych, jak współpraca z innymi dziećmi, słuchanie.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. W 1905 r. pisarz otrzymał za nią Nagrodę Nobla.. Kolejne załączniki zawierają materiały pomocnicze do zadań proponowanych na lekcji.Quo Vadis - Henryk Sienkiewicz • Lektury • pliki użytkownika tatsel88 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 142 QUO VADIS.mp3, 145 QUO VADIS.mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TO JEST ADAPTACJA..

Zapiski z lektury.

Pamiętasz tę Psyche (2), tę nieporównaną, tę najpiękniejszą z dziewic i z waszych bogiń?Karta pracy.. Składa się z 15 pytań.. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają .Zadanie 12 Wybierz jeden z tematów i napisz wypracowanie.. Temat nr 1: Człowiek może się zmienić.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. TU NIE MA ROZDZIAŁÓW!. Temat nr 2: Miłość jest siłą, która kieruje ludźmi.. Test z lektury zawiera pytania dotyczące bezpośrednio treści zawartej w książce.. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. ZAWIERA NAJWAŻNIEJSZE WĄTKI POWIEŚCI.. Rozwiąż test!Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny Literatura .Test z lektury - Quo Vadis!.

Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.Test wiedzy z „Quo Vadis" .Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.. 3.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Gatunek: Fikcja historyczna.Henryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt