Test wiedzy hobbit czyli tam iz powrotem
Sprawdź swoją wiedzę!,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pobierz.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Skomentuj.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak miała na imię najlepsza koleżanka Bolka i Lolka?Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie - Hobbit - cechy fantasyZnajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ASobczak 1 rok temu.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 4 lata temu.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy .. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Nosiły długie brody, kolorowe płaszcze z kapturami, a także złote pasy.Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Tolkien).. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Lektury 5 lat temu.. Masz świetny pomysł na quiz?. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: viktus napisano 14.11.2020 19:57. zgłoś do usunięcia.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Tolkien Hobbit czyli .Download: test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip.. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot ThrainaTest jest króciutki i prosty..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Skomentuj.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Tolkiena.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. 2„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Napisz do nas.. Kogo spotkał w lesie Czerwony Kapturek?. Odpowiedz.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Klasa 6 Polski Hobbit.. Quiz wiedzy o bajkach dla najmłodszych!. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Udostępnij.. Marta_Gebska 5 lat temu.. pytanie 1 z 20.. W jaki sposób zginął smok Smaug?.

Jak dobrze znasz książkę „Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. archiwum jest uszkodzone niestety :(Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Tolkiena.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Konkurs - wygraj bla bla bla Test.. Udostępnij.. 2010-11-17 17:36:41Hobbit, czyli tam i z powrotem - ćwiczenia z języka polskiego dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Charakterystyka plemion w „Hobbicie, czyli tam i z powrotem" ostatnidzwonek.pl, Krasnoludy - nie produkowały żywności, za to świadczyły swoje usługi ucząc inne ludy obróbki metali lub sprzedając swe drogocenne wyroby stworzone ze złota i klejnotów.. wg Ewelina53.. Skomentuj.. Skomentuj.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

... Test wiedzy - Hobbit (poziom podstawowy) Test.

Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak nazywała się osada elfów?. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Zamierzył opatrzyć je tytułem: „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Klasa 6 Polski..Komentarze

Brak komentarzy.