Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim sprawdzian odpowiedzi grupa b
Jak ktoś miał to proszę podać pytania jakie była ;-) Książka nowa era wczoraj i dziś Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2017-11-11 09:12:21Ziemie polskie po kongresie Wiedeńskim (Sprawdzian) 7 Kl. Witam, mam pytanie czy ma ktoś odpowiedzi do sprawdzianu?. Quiz w Poczekalni.. b. u Wielkie Księstwo Poznańskie - przyłączono do Prus.. Wystarczy kliknąć "czytaj więcej".5. a) 1. sprawdziany.net.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sytuacja na ziemiach polskich po upadku powstania listopadowego 2.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wiek XX ZP Zrozumieć przeszłość ZR Historia.. Przeprowadzamy niezbędne prace modernizacyjne na stronie.. Grupy A i B na Uczę.pl.. Odpowiedzi do testu 2 B .. Brak możliwości powrotu do pytań po udzieleniu odpowiedzi.. Sprawdzian.. Po każdym pytaniu będzie pokazana poprawna odpowiedz.. Wczoraj i Dziś 7 odpowiedzi do historii w formacie pdf.Śladami przeszłości Rozdział VI / Ziemie polskie po Wiośnie Ludów.. Skomentuj.. "Ziemie polskie po Wiośnie Ludów" sprawdzian po dziale 4. test > Ziemie polskie po Wiośnie Ludów.. ZIEMIE POLSKIE PO KONGRESIE WIEDEŃSKIM.. Królestwo Polskie, 2.. Rozdział 3.. - grupa testu A i B Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim .

Przerwij test.. Pojawimy się tak szybko, jak będzie to możliwe.Śladami Przeszłości 3 -Ziemie Polskie po wiośnie ludów - sprawdzian + odpowiedzi A i B Zamieszczam sprawdzian Śladami przeszłości III - Ziemie polskie po wiośnie ludów z odpowiedziami.. Sprawdzian z historii klasa 7 dział ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedeńskim'' Prosił bym o odpowiedzi i Pytania Z.Pobierz już teraz Wczoraj i Dziś 7 Sprawdziany wraz z odpowiedziami do ćwiczeń.. Wiosna Ludów na ziemiach polskich 3.. Wojna polsko-rosyjska 1831 r. 2.. Sprawdzian z działu 5- Ustrój Rzeczpospolitej Polskiej- Grupa A i B; Sprawdzian z działu 4- Wspólnota .Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim drukuj.. Królestwo Polskie - połączono z Rosją.. poleca 72 % .. Sprawa polska na Kongresie Wiedeńskim, utworzenie Królestwa Polskiego Kongres Wiedeński Wojny z Turcją w II połowie XVII wieku Autonomia Galicji w II połowie XIX wieku.. Rozpocznij sprawdzian.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury, Niektórzy twierdzą, że nauka historii w szkole, nie jest tak pasjonująca, jak mogłaby być, ponieważ .Upadek Komunizmu Sprawdzian Klasa 8 Odpowiedzi Ziemie Polskie Po Wiośnie Ludów Sprawdzian Klasa 7 PDF Europa i Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedeńskim Sprawdzian .. polska i polacy w 20 wieku sprawdzian chomikuj grupa b, polska i polacy w 20 wieku sprawdzian grupa a, .2..

Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim 2.

pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim: Related Articles.Sprawdzian z historii klasa 7 dział ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedeńskim'' Prosił bym o odpowiedzi i Pytania Z góry dzięki - sciaga.pl menu profil.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Plik Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim.doc na koncie użytkownika Miki4212 • folder Historia • Data dodania: 1 paź 2012.. Wielkie Księstwo Poznańskie, 3.. Udostępnij.. Pytanie 1 /18.. c. Rzeczpospolitą Krakowską (Wolne Miasto Kraków) 2.. Nowe testy!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Na podstawie mapy napisz, do jakich państw po Kongresie Wiedeńskim należały następujące .. Oryginalne materiały nie posiadają zabezpieczenia - znaku wodnego.Joahim Lewel Krzyztof Mrongowicz Adam Mickiewicz Mapa 1 Królestwo Polskie 2Wielkie Księstwo Poznańskie 3 Rzeczpospolita Krakowska b W 1815 r ziemie Księstw Warszawskiego podzielono między Prusy ,Rosję sprawowały one władze nad Królestwem Polskim, Wielkim Księstwem Warszawskim.aha!.

2.WbijaćZiemie Polskie po kongresie wiedeńskim.

Rzeczpospolita Krakowska b) Przykładowa odpowiedź: Ziemie polskie znalazły się w granicach trzech odrębnych państw.. Język polski Ponad słowami Zrozumieć świat (ZSZ) Historia Poznać przeszłość.. Strona jest Offline !. Historia i społeczeństwo .. Królestwo Polskie Wielkie Księstwo Poznańskie Rzeczpospolita Krakowska wszystkie odpowiedzi są poprawne.. Królestwo Polskie 2.. Wybuch powstania listopadowego 2.. Powstanie styczniowe - odwilż posewastopolska - okres reform w Rosji przeprowadzonych przez cara Aleksandra II po przegranej przez Rosjan wojnie krymskiej .. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i .2. poprawnie posługuję się terminami: ziemie zabrane, Królestwo Kongresowe, Wielkie Księstwo Poznańskie, Wolne Miasto Kraków, Rada Stanu, Zagłębie Dąbrowskie, Zagłębie Staropolskie, uwłaszczenie, romantyzm 3. wskazuję na mapie nowy układ granic państw zaborczych na ziemiach polskich po kongresie wiedeńskim 4.Europa po kongresie wiedeńskim - Test A i B podsumowujący rozdział I - sprawdziany szkoła .. chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, Europa po kongresie wiedeńskim .. Istniały obszary posiadające pewien zakres autonomii [np. Królestwo Polskie, Wielkie Księstwo Poznańskie, Rzeczpospolita Krakowska], aleŚwiat i ziemie polskie w latach 1815 - 1864 ..

1.Na kongresie wiedeńskim Księstwo Warszawskie podzielono na: a.

Rzeczpospolita KrakowskaPlik ziemie polskie po wiosnie ludow test b.doc na koncie użytkownika kamcia.20 • folder Historia • Data dodania: 29 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Miał ktoś sprawdzian z historii dział 2 Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim kl. 7 .. Komentarze (1) Brak komentarzy Dodaj komentarzpobieraj sprawdziany, karty odpowiedzi i ciesz się lepszymi ocenami.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!ZAGADNIENIA NA SPRAWDZIAN - ziemie polskie po kongresie wiedeńskim NACOBEZU Podział terytorium dawnych ziem polskich na kongresie wiedeńskim - Wielkie Księstwo Poznańskie, Królestwo Polskie, Rzeczpospolita Krakowska ( jaki zabór sprawował kontrolę nad poszczególnymi częściami)Sprawdzian z Historii Pasjonatów historii jest naprawdę wielu, bez względu na to, czy ktoś jest umysłem ścisłym, czy humanistą.. Stany Zjednoczone w XIX wieku i wojna secesyjna 3.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: # .Prezentacja zawiera zadania na powtórzenie działu II "Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim" liczba stron 24 Sprawdzian.. Dzieje ludzkości od zawsze były powodem do dyskusji, w związku z czym nie ma co się dziwić, że wciąż tak wiele osób dąży do jej odkrywania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt