Program ramowy wycieczki 3 dniowej
Podgórze.. Zagraniczne 2-3 dniowe.. Przejazd do Czermnej, zwiedzanie Kaplicy .4.. Wyprawa Szkolna 3 dniowa .. 1 dzień.. Przejazd do Nałęczowa.. Przejazd do ZAKOPANEGO.. Liczba uczestników: 40 osób (uczestnicy) 1 osoba jako opieka 1 pilot Środek transportu: LUX autokar, wyposażony w toaletę, Video, TV, barek (odpłatnie .CZECHY / PRAGA 3 DNI WYCIECZKA PRAGA 3 DNI Praga stolica i największe miasto Czech, położone w środkowej części kraju, nad Wełtawą.. Program bogaty, hotele czyste, wyżywienie raczej monotonne.. Jezioro i centrum rekreacyjne w odległości zaledwie 2 km od Starego Rynku?Wycieczka bardzo udana.. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe .Wycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne 3 - dniowe ›› Warszawa wycieczka 3 dniowa .. Zwiedzanie - Wilanów - Park i Pałac w Wilanowie, Stare Miasto, plac Zamkowy, kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Rynek Starego Miasta, Warszawska Syrenka, Katedra św.Wycieczka do Lwowa - 3 dni Ceny od 539 PLN Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu.Author: Anna Created Date: 9/23/2015 7:16:06 PMWycieczka turystyczna Gdańsk,Sopot,Gdynia Organizator: Biuro turystyczne „ FUN TRAVEL" Ul. Piekarska 6a 64-920 Piła (067) 214-81-92 (067) 214-81-93 Czas trwania wycieczki: 5 dni Termin wycieczki: 02-04.VII.2006r..

Plan wycieczki 3 dniowej.

2 dzień 1.śniadanie 8.00 2.Zwiedzanie muzeów 9 .Poniższe wycieczki organizujemy na zamówienia GRUP dopasowując program, standard hotelu, dodatkowe usługi do wymagań zamawiającego.. Poznań to miasto kontrastów.. 1 dzień.. Trzy powiązane ze sobą, a jednocześnie niezwykle różnorodne miasta: Gdańsk, Gdynia i Sopot zapewnią Państwu moc atrakcji.. zamek w Czorsztynie 3 zł, .. Ognisko z pieczeniem kiełbasek - dodatkowo płatne ok. 10 zł.. 4.00 - wyjazd do Wiednia (godz. i miejsce do uzgodnienia), przekroczenie granicy w miejscowości Chyżne- przejazd przez Słowację na trasie zwiedzanie Zamku Orawskiego, przyjazd do Bratysławy- zwiedzanie: Wzgórze Zamkowe- Zamek Bratysławski, panorama Nowego Miasta położonego na terenie niziny węgierskiej po drugiej stronie Dunaju .WYCIECZKA SZKOLNA DO WROCŁAWIA 2 DNI: Wrocław zwany jest miastem stu mostów rozciągających się nad Odrą, drugą co do długości rzeką w Polsce.. poleca 76 % 1374 głosów.. 1 dzień - godz. 6.00 - wyjazd grupy z Zamościa - przyjazd do BOLESTRASZYC k. Przemyśla - zwiedzanie Arboretum PAN (skupiające kolekcje roślin b. wielu gatunków, m.in. kolekcje dendroflory, szklarniowych, skalniaków, roślin rzadkich, zagrożonych i ginących) następnie przejazd do PRZEMYŚLA - spacer po mieście z panoramą z Tatarskiego .Trójmiasto w trzy dni..

Program wycieczki.

Na Podgórze można dostać się przechodząc na z Kazimierza na drugą stronę .Program wycieczki Dzień pierwszy.. Wyprawa Szkolna 3 dniowa .. O nas.RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI (1 -dniowej) MUZEUM SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE- SKANSEN BOJOWY ARMII WOJSKA POLSKIEGO Rano wyjazd sprzed szkoły w kierunku Dęblina.. Dzień 1 Trasa: Lublin - Nałęczów Czas: 30 min Długość trasy: 30 km Zbiórka o godzinie 08:00 na Placu Zamkowym w Lublinie.. Program uwzględnia zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem i najważniejszych atrakcji małopolskiej stolicy : Wawel, Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, Kazimierz i Łagiewniki oraz zwiedzanie Kopalni Soli .WERSJA 3 DNIOWA.. PROGRAM WYCIECZKI 3-dniowej BIESZCZADY, I wersja (najbardziej popularny program łączący zwiedzanie z chodzeniem po górach) I DZIEŃ - „ BIESZCZADZKIE MORZE ":Ramowy program wycieczki .. Praga jest miastem wydzielonym na prawach kraju, będąc jednocześnie stolicą kraju środkowo czeskiego.Oferty na krótkie wakacje, wyjazdy na 4-5 dni, weekendowe wycieczki, krótki urlop zagraniczny, wczasy na 4, 5 dni, Wakacje z TUIramowy program wycieczki 3 - dniowej.. Zakwaterowanie w hotelu Przepióreczka.. Zapraszamy na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta - największej i najatrakcyjniejszej aglomeracji na Pomorzu.. Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np. pogodowych)Plan wycieczki do Poznania ; dzień 1 1.Zbiórka o 5:00 przy szkole na przystanku ..

Zbiórka uczestników wycieczki.

Spacer po Krupówkach, dla chętnych wjazd na Gubałówkę, skąd rozciąga się piękny widok na miasto i panoramę Tatr z charakterystycznym Giewontem.ramowy program 3 - dniowej wycieczki.. WARSZAWA.. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata, dzięki czemu w 2016 r. okrzyknięto je Europejską Stolicą Kultury.Wycieczki 2-3 dniowe.. 1 dzień - godz. 6.00 - wyjazd grupy z Zamościa - w godz. południowych przyjazd do STAREGO SĄCZA - spacer po miasteczku - dalej przejazd do SZCZAWNICY - spacer po parku zdrojowym, pijalnia wód mineralnych, spacer deptakiem nad Grajcarkiem, wjazd kolejką linową na Palenicę, obiadokolacja i nocleg - pokoje 2 i 3 - osoboweWycieczka do Krakowa "Dwa dni w Krakowie" to doskonała propozycja na wycieczkę szkolną lub wycieczkę firmową dla grup zorganizowanych.. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.Kraków, Wieliczka, Tyniec - 3 dni Program ramowy.. Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np. pogodowych)POBYT 3 - DNIOWY Z WYCIECZKĄ DO ZAKOPANEGO Program wycieczki Dzień pierwszy: zakwaterowanie w Pensjonacie Szaflary od godz. 14. godz. 15 - obiad w Pensjonacie Szaflary godz. 16.30 - 2,5 godz. pobyt na termach Gorący potok lub Termy Szaflary (odległość odWycieczki SZKOLNE i KLASOWE - kraj ›› Wycieczki szkolne 3 - dniowe ›› Zakopane wycieczka 3 dniowa ..

Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach porannych.

Czas wolny.. Uwaga: program jest ramowy i może ulegać zmianom w zależności od potrzeb grupy zasady organizacji imprez turystycznych >> Witamy.. W Gdańsku - zwiedzanie jednej z najpiękniejszych polskich starówek, w Gdyni - bliski kontakt z morzem, a w Sopocie .Zakopane, Termy Chochołowskie, Serbskie Pleso (Słowacja) - 3 dni Program ramowy.. Treść .. 320 zł od osoby PROGRAM WYCIECZKI Celem imprezy jest pokazanie młodzieży, że Polska to kraj bardzo atrakcyjny i nie trzeba wyjeżdżać za granicę, .. RAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 7.07.2004, środa 7:30 .Program ramowy, wycieczki 3 dniowej Lublin - Nałęczów - Kazimierz Dolny - Puławy - Lublin.. 4 Wyżywienie.. Jest to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską.. 1 dzień.. Najpierw odwiedzimy Kopalnię Złota w Złotym Stoku - zajęcia w kopalni oraz dodatkowo zajęcia integracyjne, gry zespołowe na świeżym powietrzy oraz zagadki i szukanie skarbu (przykładowo).. 8:00 Wyjazd spod szkoły 9:00 Przyjazd na miejsce zakwaterowania 9:30 Wycieczka rowerowa po okolicy(m.in. Borsk - nieczynny pas startowy dla samolotów, Wiele-Kalwaria Wielewska) 13:00 Zakwaterowanie 14:00 Obiad 15:00 Paintball + strzelnicaWycieczka 3-dniowa.. Ostatnie miasto na naszej liście powstało po pierwszym rozbiorze z inicjatywy władz austriackich jako konkurencja dla znajdującego się jeszcze wówczas w polskich granicach Krakowa i zachowało odrębność przez nieco ponad 100 lat.. Ramowy program wycieczki: 1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.. Wycieczki zagraniczne wielodniowe.. Z jednej strony tysiącletnia historia sięgająca początków polskiego państwa, z drugiej nowoczesność znajdująca swoje odbicie w architekturze i wszechobecnych nowinkach technicznych.. 1 i 2 oraz art. 14 ust.. 2.W Ciągu Podróży krótkie postoje.. 3 Komfort podróży.. Zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, największej placówki w regionie prezentującej zabytki techniki lotniczej orazDopłata od 1 uczestnika wycieczki: 250 zł Koszty wycieczki obejmują: przejazd autokarem, parkingi, 3 noclegi, 3 śniadania z drugim śniadaniem, 3 obiadokolacje, usługę przewodników, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, bilety na statek, ubezpieczenie NW ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt