Napisz swój plan lekcji po angielsku
9,104 wizyt.. Czy jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby napisać artykuł na angielski od 200 do 250 słów 2019-11-05 20:17:13; Hej, za pare miesięcy będe pisać egzaminy.. Najpierw idę do łazienki i się myje.. Wstaję o godzinie szóstej rano.. Moją pasją jest dziennikarstwo.. Po spacerze z psem wracam do domu i wychodze na autobus szkolny o godzinie siódmej trzydzieści.nela146.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Olivia, studentka pierwszego roku filologii hiszpańskiej, pisze list do swojej przyjaciółki z .Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Napisz e mail do koleżanki po angielsku.. Poniedziałek : 8.00 English8.45 break 9.00 Polish 9.45 lunch break10.0 Maths10.45…Napisz Plan Lekcji Po angielsku Poniedziałek 1 Matematyka 2 Angielski/ Informatyka 3 Religia 4 WF 5 Fizyka 6 Język Polski 7 Historia Wtorek 1 WF 2 WF 3 Matematyka 4 Informatyka/ Angileski 5 Muzyka 6 Historia 7 Hemia Środa 1 Informatyka/ Angielski 2 Matematyka 3 Język Polski 4 Geografia 5 Religia 6 Język Polski 7 Biologia Czwartek 1 Hemia 2 Angielski 3 Język Polski 4 Matematyka 5 Język .Mam ułożyć swój plan dnia na angielski.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek..

Napiszcie mi plan lekcji po angielsku.

+1 głos.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.Zwykle jem bułkę z serem, jogurt i piję kakao.Zadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzień Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Rozpoczynam lekcje.. Studenci również dowiadują się jak napisać i złożyć plan lekcji.. Przeczytasz również gotowe listy, na których możesz się wzorować podczas pisania własnego wypracowania.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Już ułożyłam.. Dni tygodnia angielski.Uwielbiam też pływać, więc staram się jak najczęściej odwiedzać basen.Sądzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego jest to moim motto.. Jeśli znasz jeszcze jakieś przedmioty szkolne po angielsku, napisz je w komentarzu :)Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. by móc napisać .Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz .Dni tygodnia po angielsku.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Po angielsku.Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Jesteś tutaj: Home - Blog , Blog angielski - Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Zapewne pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole (ja pamiętam) i możliwe też, że pamiętacie swoją pierwszą lekcję angielskiego (tego akurat osobiście nie pamiętam).Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.. My school day starts at 8 a.m.Dla przykładu, plan lekcji w systemie CoFFEE umożliwia nauczycielowi zaplanowanie nauczania w klasie, poczynając od edytowania wstępnie skonfigurowanego […] planu, lub rozpoczynając wszystko od samego początku, aż do określenia listy uczniów, to znaczy ich nazw i haseł.Ale mogę musieć robić drobne w swoim planie lekcji.. Krótkie lekcje wideo i wybrane struktury gramatyczne na różnych poziomach.. Mam ogromne braki jeśli .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór..

Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.

Kto mi to przetłumaczy na angielski?. :\ potrzebuje planu lekcji: Poniedziałek : 1 lekcja wolna, 2 i 3 lekcja art and design, 4 lekcja geografia, 5 lekcja informatyka Wtorek: 1 lekcja wolna, 2 lekcja polski, 3 lekcja informatyka, 4 i 5 lekcja w-f Środa: 1 lekcja rosyjski, 2 lekcja historia, 3 lekcja WOS, 4 i 5 lekcja w-f Czwartek: 1 lekcja angielski, 2 i 3 lekcja j .Przykładowy opis dnia po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ale rzeczywistość w hrabstwie jest najróżniejsza z planów lekcji.Meine Schule ist in (i tu wpisz nazwę swojej miejscowości) Am Montag habe ich: ( wpisz lekcje, ktore masz w poniedziałek) Np : Mathematik ( w skrócie może być Mathe)-matematyka Sport- wf Musik-muzyka Deutsch-niemiecki Polnisch-polski Kunst-plastyka Religion-religia Werken-technika Geschichte- historia Sprechstunde-godzina wychowawczaMusze napisać swój plan lekcji po angilesku bardzo prosze o pomoc.. Są to m.in. listy z przeprosinami, skargami oraz prośbami.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Następnie jem śniadanie.. oglądam ulubione seriale .. : W kazdy dzien zaczynam lekcje o 8.30, w poniedziałek : religia , przerwa (drugie śniadanie) historia, polski, godzina wychowawcza, matematyka, obiad, język angirelski.Tłumaczenie słowa 'plan zajęć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój plan lekcji po angielsku.

holidays - wakacje sea - morzeTłumaczenie słowa 'po angielsku' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSą.zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku matura ustna angielski opis obrazka wady.. Po śniadaniu ubieram się i idę z psem na spacer.. Interesuję się również muzyką.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Codziennie wstaję o6rano..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt