Opis swojego pokoju po polsku klasa 4
Nasza kuchnia jest mała, zatem jemy w jadalni.. Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. poleca 79 % .. którego dostałam na moją pierwszą Komunię Świętą.. 2.1 Słownik rosyjsko-polski; 2.2 Słownik rosyjsko-polski; 2.3 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. 2.4 Śmieszkujemy .Opis swojego domu po angielsku.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Na biurku stoi komputer.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Po lewej stronie mojego tapczanu jest gitara a obok niej, jest kwiat bambusu wprowadzający dziką atmosferę.. She is beautiful.potrezbuje opis pokoju mlodziezowego na angielski.. tylko zeby byl krotki bo musze sie tego nauczyc na pamiec.. prosze o szybka pomoc .. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opis pokoju po Niemiecku.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Na drugim piętrze znajduje się łazienka, pokój rodziców i dwa pokoje gościnne..

Opis mojego pokoju.

Ma na ścianach dużo plakatów.. Może zainteresuje Cię też: opis po angielsku - moje hobby.1 Opis pokoju po rosyjsku - rosyjski dla początkujących.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Mam w nim tylko niezbędne rzeczy.. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. na dale znajduje się sześć pokoi : dwie łazienki, pokój gościnny w który jest w kolorze czerwonym, przedpokój, bardzo ciekawa kuchnia w koloże białym z meblami, piecem i dużą lodówką i ganek.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. 1.0.2 Mój azyl.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki .. Ściany są niebieskie.. Zaraz koło bambusa mieści się komoda, na której, jest wieża stereofoniczna nieużywana od pewnego czasu, przy niej, po prawej stronie .Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Odpowiedz.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Naprzeciwko Biurka Stoi Regał, Na którym jest Dużo Książek, Najwięcej o motoryzacji!W mim wymarzonym pokoju,chciałabym,aby było (wstaw swój kolor).Meble bym miała dopasowane kształtem i wielkością,ale za to szafa byłaby ogromna,żeby zmieściły się tam moje ubrania.Pokój miałabym malutki,ponieważ takie są ładniejsze.Byłby w nim taki cichy kącik,w którym myślami bym odpływała oraz biurko na którym prace domowe na 5 bym robiła.Nie zabrakłoby w nim .Urządzanie Pokoju (12849) Wystrój Wnętrz (6554) Zrób to Sam (4079) ..

Ściany w ich pokoju są niebieskie.

Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. The room is quite small but very cosy.Po polsku Mój dom jes całkiem spory ponieważ mamy 4 pokoje:moją sypialnie,mojego brata/siostry sypialnie, sypialnie moich rodziców i salon.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. żnajduje się ona na przeciwko .Dom i pomieszczenia po angielsku.. Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.. Szkoda, że nie mamy tam balkonu.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Można opisywać ludzi, zwierzęta, miejsca, przedmioty, krajobrazy, uczucia, przeżycia itp. Ze względu na ilość przekazanych informacji możemy podzielić opisy na pobieżne i szczegółowe (dokładne).Opis mojego domu Mój dom jest duży, biały z czarnym dachem.. Uwielbiam go.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Sypialnia moich rodziców jest dość duża, z ogromnym łóżkiem pośrodku..

Opis pokoju.

Np. w moim pokoju jest to i tamto itp. 0 ocen .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. W swoim pokoju mam balkon.Przykładowy opis psa po angielsku.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. W pokoju mojego brata zawsze panuje bałagan i chaos, ponieważ jest buntownikiem.. Mówić o nim nie chcę!. Dywan jest niebieskiego koloru.. In der Ecke steht ein Schrank.Po lewej znajduje się szafa z dużym lustrem.. Sądzę, że jest ona najnowocześniejszym pokojem w mieszkaniu.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Jeżeli Ci się nie podobają wyżej napisane to wejdz tutaj i sama sobie opisz swój pokój, tak jak naprawdę wygląda .Znajduje się w nim również dużo mebli.. Jadalnia znajduje się obok łazienki i pokoju mojego brata.. Na górę prowadzą drewniane schody gdzie znajduje się też sześć pokoi : Trzy pokoje dziecinne, sypialnia, łazienka i hol.Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór..

Po polsku: Mój pokój jest bardzo duży.

Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Lubię stawiać na swoim i dominować.Opis pokoju po angielsku: sypialnia z salonem.. 1.0.3 Nagrania audio po rosyjsku; 2 Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. 1.0.1 Mój pokój - mój azyl.. Opis siebie poziom klasy 4.. Po Lewej Stronie Stoi Biurko, A na nim Komputer, Przy Którym Spędzam Dużo Czasu.. Opis mojego pokoju.. - ch18 - 09.10.2007 - Forum dyskusyjne gry filmy gra sprzęt fotografia PC onlineMój pokój jest urządzony minimalistycznie.. Mój pokój jest obok pokoju mojego brata/siostry, więc możemy rozmawiać przez okno.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Opisz idealny pokój w 4 zdaniach robię to dla brata co jest w 4 klasie plissss dam naj tylko opiszcie po angielsku z góry dzięki .. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości.. Pokój mojej siostry jest cały różowy.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Bardzo lubię swoje mieszkanie.. Opisz go w 10 zdaniach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt