Testy lektura w pustyni i w puszczy
Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. nie nazywał Jej.. Test: Ile lat po porwaniu Staś i Nel biorą ślub?. [przypis edytorski] W pustyni i w puszczya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Życzę miłego rozwiązywania.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 2010-03-09 07:13:34Test z lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Udostępnij.. Szukaj.. Rozwiąż test.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .dlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w „Kurierze Warszawskim" w latach 1910-1911, po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2..

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Sprawdź ile o niej wiesz!. a) francuskiej b) polskiej c) angielskiej .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Szukaj.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź ile o niej wiesz!. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Test z lektury „Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraW jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Inne tryby testu.. Mirusinda 3 lata temu.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki..

W pustyni i w puszczy.

W pustyni i w puszczy.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Sprawdź, ile pamiętasz!. 2.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test wiedzy o słynnej lekturze!. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test wiedzy o słynnej lekturze!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Serwis zamknięty.. Pytania zawarte w teście.W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w:Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Nie było w powieści Kalego..

W pustynii i w puszczy.

Zawiera 16 pytań.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7440 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. 2010-02-25 17:30:43 jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy ?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2011-12-11 18:00:36 Jakie można zadać pytania na spr.. Test z lektury „Zemsta" A. Fredry.. Skomentuj.. Question 1Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (2) - W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (1) - Lektura---BohaterPlik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Komentarze (3):W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

a) 10 b) 5 c) 15 d) 20 Rozwiązanie - Jakiej narodowości była Nel?. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. remington sztucer strzelba AK-10 : 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt