Hobbit sprawdzian z lektury
Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Skomentuj.. 2012-10-22 20:42:38 Hobbit czyli tam i z powrotem - pytania dot.. Rozwiąż quiz!Charakterystyka dotyczy jednego z bohaterów powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem" napisanej przez J. R. R. Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.Plan odcinka: - o co chodzi w Hobbicie; - 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: z lektury J. R. R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. Gdyby nie pomoc Gandalfa, który przybył z posłami w przebraniu zakapturzonego starca, hobbit zostałby najpewniej roztrzaskany o skały.#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Tolkiena.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.Test jest króciutki i prosty.. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię .. Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zamieszkuje on głęboką, ciemną i wilgotną jaskinię w Górach Mglistych.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - problematyka - strona 2, Wynika z tego, że poszczególni bohaterowie - zarówno wielcy wodzowie, jak i skromne hobbity nie podejmują samodzielnie decyzji, ale podlegają przeznaczeniu, są trybikami w wielkiej machinie świata.Udział Bilbo Bagginsa w wyprawie swój prawdziwy wymiar uzyskuje w powieści „Władca Pierścieni", gdzie okazuje się .Hobbit dodał też, że uczynił to w zgodzie z umową (mógł wybrać ze skarbca to, czego chciał).. Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodziejaTest wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Opowiedz o swoim dzieciństwie, a ja powiem Ci, .. Za którym razem zdasz prawo jazdy?. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.z dziećmi i młodzieżą.. Udostępnij.. Po pierwsze uczy nas, że dobitne dążenie do celu, mimo wielu trudów i niebezpieczeństw, doprowadzi nas do sukcesu.Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czy zdołasz sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi pytaniami dotyczącymi klasycznej Tolkienowskiej przygody fantasy?. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac pisemnych.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. FunTest.pl.. Drugą - wypracowanie na jeden zPowieść Johna R. R. Tolkiena Hobbit, czyli tam i z powrotem niesie ze sobą istotną naukę dla czytelnika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Napisz do nas.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

ebesdolog48: sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem test sprawdzajacy.

Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Z jakim elfami za przyjaznił sie Bilbo z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 518 wpisów 16 960 .Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - opracowanie W tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Adres pliku: om.gy/UDXlG / 4 lata temu (19 września) Oglądasz 1-7 z 7 .. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY „HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Lektury 5 lat temu.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Tolkiena.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Jaka będzie Twoja pierwsza ocena w nowym roku s. Odkryj ważne daty w swoim życiu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Na stałe wspiera nas 376 czytelników i czytelniczek.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.

Jest to tajemnicza istota, której pochodzenia nie znamy.. Rozwiąż test!Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. (6/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. Test zawiera 30 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt