Opisz swojego ulubionego sportowca po angielsku
She has got curly, brown coat, dark brown eyes .Przykład - opis sławnej osobyPlik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013E-sportowcy w środowiskach fanów są traktowani jak np. wybitni piłkarze.Przykład opisu nauczyciela po angielsku z tłumaczeniem Opis nauczyciela po angielsku - wzór.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest to siatkarz, który gra w klubie o nazwie "Asseco Resovia ".. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.. 2015-01-26 18:14:47 Konkurs na ulubionego sportowca;) 2012-03-03 23:47:19 Opisz siebie w 5-10 słowach po angielsku ?. Pochodzi z Polski.. Ma ciemne włosy, niebieskie oczy i wąsy.My favourite sport.. Potrafi obronić trudne piłki, przynosi dumę Polakom.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz po angielsku swojego ulubionego sportowca.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Musi być ok. 50-100 słów ( no tak mniej więcej ;p ).mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU ..

Przykładowy opis psa po angielsku.

Mieszka w Wiśle ze swoja rodziną.. Jest słynnym sportowcem.. mgr Anna Lachiewicz.. Jest niskiego wzrostu i jest szczupły.. W Australian Open triumfował w latach 2004, 2006, 2007 i 2010, we francuskim Rolandzie Garrosie zwyciężył w 2009 roku, na kortach Wimbledonu wygrywał w latach 2003-2007, 2009 i 2012, a w US Open w sezonach 2004-2008.Zawdzięcza to miedzy innymi tym, iż dociera do dużej .Jego ulubiony klub piłkarski to FC Barcelona(mój też, zaraził mnie tym), a siatkarskim Genua Spik Volley.. Bardzo szybko zagral w Premiera Division.Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Polish Chemicznie, dokładniej można ją opisać jako nitroguanidyna chlornikotynilu.OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. Nie będę inny Ryan oczywiście Ryan Giggs (ur. 29 listopada 1973), walijski piłkarz, gra na pozycji pomocnika w reprezentacji Walii i w Manchesterze United, którego barwy reprezentuje od 1990.Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Plik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moj ulubiony zespol wypracowanie.Opisz ulubionego sportowca - Justyna Kowalczyk..

Opis swojego psa.

Polish Dostaję telefon, gdy sportowiec wypala się w narodowej telewizji, jego drużyna była pięć uderzeń do przodu a teraz nie mogą wrócić do gry.Opis osoby.. przykład opisu osoby.Opis swojego ulubionego sportowca po angielsku Robert Lewandowski 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Użytkownik Brainly .. Opisz po angielsku osobę, która Cię fascynuje.. Jest moim ulubionym sportowcem, ponieważ siatkówka to mój ukochany sport, a według mnie, jak na dopiero początki swojej kariery, gra .It is in London.Napisz krótkie wypracowanie o swoim ulubionym piosenkarzu 2011-10-05 18:02:19 Napisz po angielsku o swoim ulubionym sporcie .. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's very safe and .Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.. Justyna Kowalczyk (ur. 19 stycznia 1983[1] w Limanowej) — polska biegaczka narciarska.Mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, czterokrotna medalistka olimpijska, dwukrotna zdobywczyni Pucharu Świata, zwyciężczyni prestiżowego Tour de Ski.Moim ulubionym sportowcem jest Krzysztof Ignaczak.. Jest to mój ulubiony sportowiec, ponieważ wykazuje się niesamowitym chumorem, walecznością, a także talentem.. Jest Argentyńczykiem, ale od dwunastego roku zycia gra w klubie pilkarskim Barcelona..

Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.

Dostal "zlota pilke" za jego fantastyczne umiejetnosci.. Zapytałam kto jest jego ulubionym sportowcem?. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Sie unterrichtet Deutsch und Musik.Przykłady użycia - "sportowiec" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Znajduje się on na pozycji libero.. Musi być napisane: - jaki sport uprawia, - kiedy zaczął, - jak się uczył, - jakiego sprzętu używa, - w jakich konkursach brał udział/wygrał.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :)Robert Lewandowski (ur.21 sierpnia 1988 w Warszawie) - polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem.. jest biały.. Moim ulubionym sportowcem jest Lionel Messi.. Powszechnie uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii.. ma być to miś.. Urodził się 3 grudnia 1977r.. Piłkarz to Robin van Persie i Ronaldinho, natomiast siatkarze z ligi polskiej to Sinan Tanick oraz wszystkim dobrze znany Piotr Gruszka, a zagranicznej lubi Ivana Miljkovića.Przykłady użycia - "opisać" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opisać jakiegoś wymyślonego lub prawdziwego sportowca.

Dobrze, by było gdyby był to Adam Małysz, albo jakiś rajdowiec.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Tu jak na razie zamiast Opisz swojego piłkarza jest 'walnij z Wikipedii info o ulubionym zawodniku'.. Tą stronę przegląda teraz 3 gości.. Krótkie zda…opisz po angielsku swojego ulubionego sportowca.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's veryopis sportowca Justyny Kowalczyk po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt