Hobbit test znajomości lektury
Test składa się z 12 pytań.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Klasa 6 Polski .. Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. Tolkiena.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 522 Odsłon.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Test składa się z 19 pytań.A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. test dodany 10 lat temu przez Babcia_Paola.. 2012-05-24 23:06:48Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Inne testy z kategorii.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Skomentuj.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Całe szczęście.Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem': 10000+,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" Teleturniej..

Hobbit - test ze znajomości lektury.

176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZostaw subskrypcję i dzwoneczek.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. 9 miesięcy temu.. przez Karolina.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Zapiski sowieckie.Ekranizacja „Hobbita" zrealizowana przez Petera Jacksona spopularyzowała lekturę, ale zmieniła też wiele z pierwotnej fabuły.. Tolkien'a.. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot ThrainaTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Pinokio popularność: 7625 dodał: michael: Kłamczucha popularność: 434 dodał: Karolinadee .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Podpis.. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Rozwiąż quiz!Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jak miał na imię hobbit?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Hobbit - test ze znajomości lektury DRAFT.

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Kim był Gandalf?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Inny świat.. .Test zawiera 30 pytań.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Poznanie szczegółów fabuły .Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Wspomnienia z.CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotemOceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty.. Quizy o lekturach „Sklepy cynamonowe".. Dla fanów Hobbita.. Różnicowanie [sz] - [s] Sortowanie według grup.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

Jak miał na imię hobbit?

Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których Gdzie mieszkały gobliny?. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit - sprawdzian znajomości lektury.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. wg Agnieszkamichal1.. Udostępnij.. Jeżeli chcemy się przekonać, czy tkwi w nas taki mały, chętny na przygodę Hobbit - test znajomości lektury będzie z pewnością przyjemnym wyzwaniem nie tylko dla tych, którzy muszą wykazać się na .„Mikołajek" - test znajomości lektury.. by bozek_ania .„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. 11SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Lektury 5 lat temu.. Tolkien).. Sprawdź swoją wiedzę!Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkiena.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Test ze znajomości "Iliady" autorstwa Homera.

Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tolkien'a.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Kochać i uczyć kochania.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury Test znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Napisz do nas.. Znajomość lektury Gustawa Herlinga Grudzińskiego pt "Inny Świat".. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Test wiedzy z lektury Ikar Jarosława Iwaszkiewicza.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit, czyli tam i z. Quizy o lekturach „Awantura o Basię".. Zapraszamy!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt