Napisz artykuł do gazetki szkolnej
Zredaguj artykuł do szkolnej gazetki, w którym przedstawisz swoją opinię na temat wakacyjnej pracy i opiszesz doświadczenia osoby, która taką pracę podjęła.. 2014-02-10 15:15:11 napisz artykuł do gazetki szkolnej poruszający aktualny problem w szkole 2010-10-03 16:02:13 Jak napisać ten artykuł do gazetki szkolnej ?. Twoja praca musi liczyć 200 słów.Styl nie musi być zbyt formalny, jednak zwróć uwagę na to kim będą czytelnicy (gazetka szkolna, magazyn itp).. Opiekun też ma prawo Wam pomagać m.in. w pisaniu gazetki, reklamowaniu jej.. Zważając na to jakie jest twoje stanowisko napisz artykuł do gazetki szkolnej pt."Jak cię widzą, tak cię piszą" i wyraź swoje zdanie.. Te słowa otworzyły nam drogę do następnych porozumień międzynarodowych.. Ten post był edytowany przez dolarinho dnia: 01 Październik 2010 - 14:28Zważając na to jakie jest twoje stanowisko napisz artykuł do gazetki szkolnej pt."Jak cię widzą, tak cię piszą" i wyraź swoje zdanie.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać artykuł publicystyczny po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór artykułu publicystycznego po angielsku.Napisz artykuł do gazetki szkolnej (zasady pisania artykułu - repetytorium s. 106), w którym rozważysz, czy lektury szkolne są doskonałym źródłem inspiracji dla twórców filmów.. Dobrze, żeby nazwa była związana ze szkołą np.Tablica.Artykuł..

Podstawowa;Jaki napisać artykuł do gazetki szkolnej??

Napisz artykuł na temat " Czy warto przebaczać" REKLAMA.Napisz krótki artykuł do gazetki szkolnej o powstaniu warszawskim.. Używaj pytań i question tag'ów.. Zalecenie to dotyczy wyłącznie kolejności i w razie niewystąpienia którejś sekcji zostaje ona pominięta, a kolejność pozostaje bez zmian.Może też doglądać Wasze artykuły np. czy nie ma w nich błędów.. poleca 81 % .. "a jednak Braterstwo może liczyć na tłumy"-Z Gory dziekuje, Bardzo zależy mi Na czasie Wiec Oczekuje szybkiej odpowiedz , pozdrawiam serdecznieW wielu szkołach w Polsce rozważa się wprowadzenie obowiązku noszenia mundurków.. Odwołaj się do wybranego "Jak cię widzą, tak cię piszą" W wielu szkołach w Polsce rozważa się wprowadzenie obowiązku noszenia mundurków..

2014-02-10 15:15:11 Artykuł do gazetki szkolnej !

Napisz krótki felieton do szkolnej gazetki którego tytułem będzie jeden z Napisz tekst mający 1200słów w którym uzasadnisz lub obalisz tezę :Napisz artykuł do gazetki szkolnej w którym zachęcisz do przeczytania Małego Księcia.Motto artykułu 'Prawdziwe piękno jest nie widoczne dla oczu'.. Autor przez użycie różnych metod oddziaływania, takich jak argumentowanie, komentowanie zmierza do kształtowania opinii czytelnika.. 2010-09-22 19:09:32 Załóż nowy klubNapisz Artykuł do gazetki szkolnej a którym nakłonisz swoich kolegów by zadbali o środowisko naturalne.. Pomocy!. Nie o wydarzeniach z miasta i ze szkoły, tylko temat, .Linki zewnętrzne (opcjonalna) - służy do podawania linków do stron innych niż Wikipedia, jeśli ich zawartość istotnie rozszerza i uzupełnia informacje zawarte w artykule.. Dlatego apeluje do wszystkich, nie tylko do nauczycieli, ale i także uczniów, zwracajcie uwagę na to co się dzieje obok Was i interweniujcie.. poleca 80 % .. 2009-12-01 16:35:57 Artykuł do gazetki szkolnej 2010-10-22 21:46:57 Jak mam napisać artykuł do gazetki szkolnej , o Green Day ?. Tak jakby co, gazetka jest dla klas 1-6, ale bardziej kupują klasy 4-6..

2013-10-30 19:10:27Jaki artykuł do gazetki szkolnej?!

Niektóre nastolatki wolą podczas wakacji pracować niż odpoczywać.. Zwróć uwagę na to, aby trzymać się jednego czasu.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. 2014-02-10 15:15:11 Artykuł do gazetki szkolnej 2010-10-22 21:46:57Napisz artykuł do gazetki szkolnej, w którym przekonasz rówieśników, że mimo przeciwności losu nie warto się poddawać.. Jeżeli jesteś uczniem i widzisz co się dzieje, nie podchodź sam, podejdź .Napisz do gazetki szkolnej artykuł, w której rozważysz ten problem.. albo poradnik na temat "Jak nakręcić film porno przy pomocy łazienki, pijanej koleżanki i nokii 3310.. Tytuł gazetki musi "wpadać w ucho", musi być łatwy do zapamiętania.. Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł.Wybierz Jeden z Podanych Tytułow i napisz artykuł do gazetki szkolnej.. Możesz zacząć artykuł od pytania, cytatu bądź od zwykłego stwierdzenia.. "Współczucie pierwsze dobiło do mety!". BARZO Proszę o po… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pyta…Chciałabym napisać artykuł do gazetki szkolnej, ponieważ jestem redaktorką.. 3.Nadanie tytułu gazetki, określenie ile będzie miała stron.. Artykuł to utwór publicystyczny, w którym zawiera się stanowisko autora, czy redakcji wobec aktualnych problemów społecznych, politycznych, gospodarczych lub kulturowych..

Jak napisać dobry artykuł po angielsku?

!Zapraszamy do zapoznania się z zasadami pisania artykułu po angielsku.. Prosze o komentarz!. "Napisz list otwarty do gazetki szkolnej na temat wybranego przez ciebie problemu szkoły" - list otwarty.. O czym ciekawym można napisać?. napisz artykuł do gazetki szkolnej poruszający aktualny problem w szkole 2010-10-03 16:02:13 Napisz krótki artykuł do gazetki szkolnej o powstaniu warszawskim.. W argumentacji odwołaj się do wiersza Adama Mickiewicza Śmierć pułkownika, wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego.. Ale nie wiem, o czym.. 2011-02-10 16:31:22 Jak napisać ten artykuł do gazetki szkolnej ?. Trzeba się odwołać do wybranej lektury obowiązkowej i innego tekstu literackiego.Artykuł powinien zawierać 200 słów minimum.Proszę was tylko nie bierzcie z internetu!Napisz krótki artykuł do gazetki szkolnej o powstaniu warszawskim.. Dobry artykuł w języku angielskim zachęca czytelnika do jego przeczytania dzięki chwytliwemu nagłówkowi (headline), który znajduje się przed główną częścią pracy.Napisze artykuł do gazetki szkolnej na temat dobrego i złego wpływu Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: madzia4568 27.5.2010 (16:07) NAPISZ KRÓTKI TEKST DO GAZETKI SZKOLNEJ OTYM ,CO SIĘ DZIEJE NA PRZERWACH W Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: lisa125 16.6.2010 (20:38)Artykuł publicystyczny po angielsku - przykład 3.. 2013-10-30 19:10:27Napisz artykuł do gazetki szkolnej, w którym uzasadnisz, że wynalezienie telewizji zmieniło życie ludzi.. Pomyśl więc, dlaczego warto kręcić filmy na podstawie obowiązkowych lektur szkolnych.. "w obronie uczuć cherlawych i ślamazarnych!'. Napisz o zagrożeniach i podaj pomysły jak oto środowisko naturalne można zadbać .Napisz artykuł o tym co napisać w gazetce szkolnej, gdy brak pomysłu na artykuł.. 2011-12-11 17:30:02 O czym napisać artykuł do gazetki szkolnej ?. W argumentacji wykorzystaj znajomość l3ktury Mały Ksiąze Antoinea de Saint ExuperegoNapisz Artykuł do gazetki szkolnej - "Pokój na ziemi sprawą każdego z nas" na jedną stronę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt