Opis dnia po niemiecku 15 zdań
Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. Zjadłam obiad.. O 7.45 idę na piechotę do szkoły.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. O godz. 14.15 przychodzę z powrotem do domu.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Po zajeciach wracam o domu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W domu jem obiad i odrabiam prace domowe.. Przeważnie przed 12 idę spać.Przykładowy opis dnia po niemiecku: Ich heiße Alexander und gehe in die 5. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. A teraz jeszcze kilka przykładów zdań z przyimkami, po których jest raz Dativ, a raz Akkusativ: .. 13. marca 2020 o 10:15 no jasne!. 14.Wenn ich bin in (miejscowosc) manchmal unterwegs Einkäufe mache.- Czasami jak jestem już w(…) po drodze robie zakupy.. Opis dnia - niemiecki.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Kurz nach 7 Uhr fahre ich mit dem Bus zur Schule.Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz swój plan dnia po niemiecku,.Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub .Feb 16, 2019 - Opis dnia w języku niemieckimGODZINY PO NIEMIECKU opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Pory dnia w języku niemieckim Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy..

"Opis pokoju po niemiecku.

Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Opis dnia po niemiecku - wzór.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Po obiedzie mam czas wolny.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Podstawy te muszą zostać solidnie przyswojone, nie na zasadzie zapamiętaj i zapomnij.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Opis dnia / Tagesablauf.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. dziękuję za spostrzegawczość.. Potem poszłam do szkoły.. - Po zajęciach die szybko na powrotnego busa do domu.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.13.Nach dem Vorlesung gehe ich schnell an dem Rückbus nach Hause..

Czytaj zdanie po niemiecku, odkrywaj jego znaczenie po polsku.

W między czasie znajduję czas na naukę.. Po południu poszłam do domu.. W poniedziałki, środy i piątki .Przydatne zwroty - przebieg dnia.. Społeczność.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Tak zdania mają mniej więcej wyglądać.. To ma być w najprostszej formie, czyli zaczynamy zdanie od "Ich", np. "Ich wache Um 5:50 Uhr auf.".. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat „poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. W domu odpoczywałam.. Mein Zimmer ist groß, hell und seeeehr gemütlich 🙂 Pozdrawiam z Berlina.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Jestem zielony z niemca :/.. W godzinach 8-14 mam lekcje.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Poziom podstawowy - Kursy 9 Paź 2010 Zadanie: niemiecki plan dnia po niemiecku chodzi mi Rozwiązanie: 1 wstaje i ubieram sie ich stehe.Potrzebuję wskazówek jak napisać opis dnia po niemiecku, lub nawet samego gotowego opisu..

Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Opis ma zawierać 15 zdań.Opis dnia po angielsku: Alex Alex: poranek.. 84% Opis dnia w czasie .Jeżeli już raz opanujesz podstawy, będziesz mógł do nich wrócić po dłuższym czasie.. Komentarze (2) piotrek131617.. Czasowniki modalne niemiecki.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt