Plan dnia po niemiecku z godzinami
Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wPrzydatne zwroty - przebieg dnia.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Od godziny 12:00 do 17:00 czas wolny.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. O 15 jem obiad.. Potem idę się ubrać i umyć.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. Przypatrzmy się zatem, jak podaje się godziny po niemiecku w sposób oficjalny i nieoficjalny: Podawanie godziny po niemiecku - 2 sposoby.. Do każdej pory dnia 5zdań ( Rano, przedpołudniem, popołudniu, wie…Schodze do kuchni i jem sniadanie.Autobus mam o godzinie 6.45.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Idę do stołówki i jem obiad.. 6:30 -jem śniadanie.Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Między 16-17 pomagam w domu.. o godzinie 24 ide spac.Plan tygodnia po niemiecku pline..

Plan dnia po niemiecku.

coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. - Jest za osiemnaście siódma po południu.. Czasami robimy jeszcze szybko zadania domowe.. Polish robić plan dnia.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Godziny po niemiecku można podać według 24- , albo 12-godzinnego systemu.Pomoże ktoś z niemieckim?. Dni tygodnia po niemiecku mają rodzajnik „der" i pisze się je wielką literą.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. * Plan Dnia Po Niemiecku Z Godzinami * 0477 touch de manzai megami no etsubo ds j 150 julka streszczenie Chemia Probne Arkusze Maturalne Pazdro Chomikuj desde que llegaste reyli mediafire Dyplom Dla Najlepiej Czytajacej Klasy dziewczyny wyjdzcie z szafy chomikuj expreso polar latino hd torrents fajne avatary 100x100 download felgen für audi a6 c4Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Jakie słówka warto, abyś jeszcze znał?. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku !.

Opis dnia po niemiecku - wzór.

Po zajeciach wracam o domu.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Godziny po niemieckuCzas w języku niemieckimCyfry w niemieckim - użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Godzina 9:00 śniadanie w hotelu.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.O 12 mam długą przerwę.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. O 7:20 ubieram sie .. 3,582 wizyt.. Mógłby mi ktoś napisać 10 zdań po niemiecku?. Jem kolację o 20.. O 7.45 ide do szkoły.. wczoraj - gestern dziś - heute jutro - morgenniemiecki!. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Następnie powrót do hotelu i o godzinie 17:00 obiado-kolacja.. CZekam na autobus wracam do domu.Gdy zjem obiad ide rodzicom pomoc w pracach w gospdarstwie.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Dni tygodnia po niemiecku z wymową.. Później ćwiczę.. Później mam trening.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .Ten podział na podawanie godzin w sposób oficjalny i nieoficjalny ma również wpływ na to, jak podaje się godziny z minutami..

Opis dnia z godzinami.

w szkole jestem od 7:30 do 13.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. godzina 10:00 jedziemy autokarem do panoramy racławickiej, zwiedzanie z przewodnikiem.. Zauważ, że wszystkie dni tygodnia poza środą kończą się na „tag":1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; .. O godzinie 6:45 idę się myć.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Przychodze do domu zazywam kapiel i wchodze na komputer lub ide spotkac sie z znajomymi.. 0 głosów.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Ten sposób jest prostszy.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Po południu idę do biblioteki i wypożyczam książki.. Po obiedzie mam czas wolny.. Po szkole jadę z moim przyjacielem do centrum handlowego.Na godziny po niemiecku od 13 do 24 możemy mówić pierwsza, druga tak samo jak w j. polskim.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "plan dnia" po niemiecku..

Podawanie godziny po niemiecku - sposób oficjalny.

Na przerwie rozmawiam z koleżankami ze szkoły, układamy plany na weekend.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Dzień drugi.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Po 2 tygodniach muszę je oddać z powrotem.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Idę spać o 22.Godzina 21:00 Czas wolny dla studentów, można chodzić po klubach/ pubach Koniec dnia pierwszego.. O 18 odrabiam lekcje.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Plan dnia, godziny, czasowniki rozdzielnie złożone 0 32 fiszki kordiankrzyzowski.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. rano - der Morgen przed południem - vormittags w południe - mittags po południu - nachmittags wieczorem - abends w nocy - nachts o północy - um Mitternacht.. rozpocznij naukę .. Lekcje zaczynam o 8 i mam przewaznie do 15.05.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt