Test ze znajomości lektury felix net i nika
Udostępnij.. Serwis zamknięty.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Postanowili dać nauczkę winowajcom.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi, pomożesz?. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Spotkali się w domu Felixa.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Dostęp dla zalogowanych; Prezentowane materiały są objęte ochroną prawno-autorską.Podobne zadania i testy Felix, .. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Szukaj.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z części 1-2, czyli .. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Skarb babci Lusi Felix, Net i Nika uważają, że ich skarbem może być ten, o którym opowiadała babcia Lusia (babcia Felixa .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Super test z lektury.

Skomentuj.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .Witaj na stronie Quizz.pl.. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Cykl rozpoczynamy od tego, że uczniowie rysują na całej kartce w swoim A4 zeszycie plakat.. pan.M • 2 miesiące temu.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Przez nie ludzki umysł był bardziej podatny na urządzenia, które miały na celu wprowadzenie ich w stan śpiączki.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWitaj na stronie Quizz.pl.. Wyjaśnia, że to bardzo możliwe ze względu na „rodzeństwo .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Streszczenie - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Felix, Net i Nika.. Net obawia się, że sprawcą zamieszania jest jego program.. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda..

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Przed ostatecznym połączeniem snu z jawą uchronili Felix, Net i Nika, którzy odłączyli maszyny ze strony Pałacu Snów a które zostały ostatecznie zniszczone za pośrednictwem agenta Mamrota.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. , karty pracy, karta ze szkicem postaci .a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Quiz Felix net i…Czytaj więcej ›Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Podczas omawiania lektury nigdy nie zapisujemy poszczególnych tematów lekcji.

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodya) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. I jak na następny dzień jesteście na plaży to na ziemi ze swoją przyjaciółką znajdujecie Naszyjniki z pereł to i dziecię do Felix Neta i Niki to mówią wam że to .Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii .. Wykorzystałam proozycje i materiały znalezione w sieci.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Więc tak : Potrzebny mi : Autor ( Rafał Kosik, wiem to ) Tytuł ( znam ) typ powieści, narracja, narrator ( czy należy do świata przedstawionego ? ). Krol_Quizow 8 miesięcy temu.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Wypełnij quiz!. Super!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Załóż .. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - notatki z lektury.. Gnom mówi, że ten do kogo należy ten skarb jeszcze się nie narodził oraz że znajdą swój własny skarb.. Spk teraz wiem ze wiem o lektóże.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Sprawdź się!Wypełnij quiz: Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książce.. Czy .Idąc za cichym oddechem, natrafiają na gnoma, pilnującego skrzyni ze skarbem księcia Świętopełka.. fabuła, akcja( kiedy się zaczyna, kończy co zawiera ) czas akcji ( wiem, 2004 rok ) wątek ( główny, poboczne i epizodyczne ) bohaterowie, język powieści?. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Rozwiąż test!Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. czyli test z Angielskiego na pora.. Masz świetny pomysł na quiz?. Społeczność ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt