Sprawdzian szatan z siódmej klasy
Agata_Froncz 2 lata temu.. Razem z bystrym i czarującym uczniem siódmej klasy - Adamem Ciskowskim, profesorem .Geneza utworu i gatunek.. Szatan z siódmej klasy - Test .Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Doskonała powtórka przed sprawdzianem czy klasówką z lektury.. Dlaczego Królewna Śnieżka znalazła się w lesie?Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Opowiedz o nich czytelnikom.. Powieść jest przezabawną historią, pełną tajemnic, zagadek i ich rozwiązywania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy..

Szatan z siódmej klasy.

Rozwiąż test i sprawdź ile wiesz o lekturze Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Jak miała na imię tytułowa Królewna?. Rozwiąż test!. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.CHARAKTERYSTYKA ADAMA CISANOWSKIEGO: Postacią charakteryzowaną prze ze mnie będzie Adam Cisowski - Głównego bohatera powieści Kornela Matuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Był on "nieforemny i trochę pękaty".. Książki i serie młodzieżow.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.Wypracowanie z lektury SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Udostępnij.Skomentuj.. Testy \ Lektury szkolne \ .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Rozpocznij quiz.. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej.Śmiały si ę rado śnie młode oczy, śmiały si ę pyzate g ęby i śmiały si ę usta, napełnione niepoliczon ą ilo ści ą zdrowych z ębów..

.Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".

Z jego budowy można było wywnioskować, że jest silny.. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiemW klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. .SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy; Test: Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego.. FunTest.pl.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. "Szatan z siódmej klasy " Kornela Makuszyńskiego zawiera 15 pytań.. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto.. Podobne działy.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Szatan z siódmej klasy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Szatan z siódmej klasy (2006) film polski Szatan z siódmej klasy (2006) film polski Szatan z siódmej klasy (2006) film polski - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.. Jego czupryna zawsze była w nieładzie.Szatana z siódmej klasy napisał autor wielu znanych i lubianych książek dla dzieci i młodzieży - Kornel Makuszyński.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.Odpowiedz na pytania..

Szatan z 7 klasy.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej .Witaj na stronie Quizz.pl.. Przekonaj się!. z IP: 5.173.25.137 To ja napiszę po podlasku: Fuga tuga, uga tuga zuga puga, muga suga nuga suga.Juga juga muga tuga jugaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Serwis zamknięty.. Czy dobrze pamiętasz szczegóły tej popularnej książki dla młodzieży?. Przygotuj notatkę .Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt