Testy z lektury w pustyni i w puszczy klasa 5
Pytania zawarte w teście.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7891 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Mam kilka pytan z lektury w Pustyni i w puszczy:) 2010-01-28 13:50:55 Pyatanie dotyczy lektury ,, W pustyni i w puszczy '' 2011-04-17 14:00:38 Załóż nowy klub Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

W pustyni i w puszczy Test.

Czy Twój system wartości jest taki sam jak Herm.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Czy dopisałbyś ten magiczny przedmiot do swojeg.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Inne tryby testu.. Klasa 5 Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Norbertporzynsk.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W pustyni i w puszczy - fauna Znajdź słowo.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Edytuj elementy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Rozwiąż test!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. wg Norbertporzynsk..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź .. „W pustyni i w puszczy" - test 3 „Chłopcy z Placu Broni" - test 1 „Chłopcy z Placu Broni" - test 2 .Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski ćwiczenie po lekcji powtórzenia W pustyni i w puszczy lekcja polskiego w pustyni Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Motyw.. że dobrze znasz tę książkę.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Zmień szablon .„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 „W pamiętniku Zofii Bobrówny" „W pustyni i w puszczy" - test 1 „W pustyni i w puszczy" - test 2 „W pustyni i w puszczy" - test 3Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Polub.. Ale to może dlatego, że czytałam to w czwartej klasie a teraz jestem w siódmej xd..

W pustynii i w puszczy.

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Życzę miłego rozwiązywania.. OdpowiedzTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Fahdi c) Gebhr b .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Osadź .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru - Kopia W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Rozwiąż test.. Więcej.. Komentarze (3):Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski ćwiczenie po lekcji powtórzenia W pustyni i w puszczy lekcja polskiego w pustyni W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test wg Zuzannakrótkiklasa 5 Lektury obowiązkowe „W pustyni i w puszczy" - test 2.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.„W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1..

Odpowiedz.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Klasa 5 Polski.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Teoretycznie zwykła przygoda |Chłopcy z Placu B. .. Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Mirusinda 4 lata temu.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Rysunek z opisamiTest wiedzy o słynnej lekturze!. Mamy ponad 160.000 użytkowników..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt