Hobbit czyli tam i z powrotem testy online
Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na .. Nie wiem, czy to argumenty, ale:-Niektóre nazwy są zaczerpnięte z łaciny, co jest ulubionym językiem do takiego wzornictwa.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki .Lista pytań z lektury Zobacz profil.. Skomentuj.. Lektury 5 lat temu.. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Download: test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip.. Najnowsze quizy.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. OdpowiedzX.. Występują tam przedmioty, które mogą nadawać władzę.. Tolkien).. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. archiwum jest uszkodzone niestety :(Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkiena.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Chmury pękająUwaga!. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot ThrainaHobbit, czyli tam i z powrotem - ćwiczenia z języka polskiego dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Udostępnij.. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Napisz do nas.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Test zawiera 30 pytań.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: viktus napisano 14.11.2020 19:57. zgłoś do usunięcia.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Sprawdź swoją wiedzę!Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

Rozwiąż test!Hobbit czyli tam i z powrotem, miejsce akcji...

Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. -Są tam smoki.Górą i dołemUwaga!. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. O Autorze taylor_123.. .a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnijtest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zamierzył opatrzyć je tytułem: „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Udostępnij.. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem..

Plan zdarzeń... Hobbit czyli tam i z powrotem, miejsce akcji...

Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Szukaj.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańTest wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ASobczak 1 rok temu.. Pobierz.. Stworzenia (niektóre) występujące tam mogą żyć nawet setki lat.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. 10 pytań - większość wpada co najmn.. 25733 rozwiązania.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na.4.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!1.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. 2Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R..

Nie była to szka-„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Plan zdarzeń.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Sztywniak czy luzak - sprawdź w 5 p.Test jest króciutki i prosty.. Tolkien'a.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Test składa się z 12 pytań.. Quiz w Poczekalni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt