Podsumowanie roku worqshop
Zobacz więcej postów strony worQshop na Facebooku.Ostatnie czerwcowe kartki z kalendarza zerwane już kilka dni temu.. Wpisy, które w tym roku sprawiły mi najwięcej radości oraz spotkały się z waszym najcieplejszym przyjęciem to: 1.Podsumowanie roku 2016 - blogowo, życiowo i … nauczkowo!. Podsumowanie roku 2016 nie mogłoby odbyć się bez kilku liczb.. Takie podsumowanie roku jest bardzo intuicyjne, dlatego często wspieram się tu również "materiałami źródłowymi" czyli celami, które postawiłam sobie na początku roku i moim podsumowaniem półrocza - pomaga mi to czarno na białym zobaczyć co wyszło, a co niekoniecznie.. Jednak patrząc na podsumowania innych czy Wasze zgłoszenia konkursowe, bardzo miło mi się to czyta i motywuje do działania.. Jeśli nie robiłaś jeszcze swojego podsumowania roku, to polecam Ci przerobić te pytania, bo bardzo fajnie analizują wszystko co się wydarzyło.. Pierwszy schemat rok temu pokazała mi Kasia z bloga Worqshop, możesz do niej zajrzeć i skorzystać z podpowiedzi.. W ogóle sądzę, że każdy -niezależnie czy studiuje, pracuje, prowadzi własną firmę czy się .Podsumowanie roku.. Lubię jednak na koniec roku zastanowić się, co spotkało mnie przez ostatnie miesiące.. W 2017 roku na blogu pojawiło się całkiem sporo nowych wpisów.. Naprawdę fajnie widzieć, jak inne osoby w ciągu jednego roku zrobiłyLubię podsumowania..

Sprawdź moje podsumowanie roku 2019!

Asia niby napisała na Wyrwane z kontekstu podsumowanie których o tej porze roku w blogosferze jak zawsze jest sporo, ale przemyciła.Wczoraj dość spontanicznie wrzuciłam na IG Stories moje podsumowanie roku 2020 i przemyślenia związane z takimi podsumowaniami i planowaniem kolejnego roku.. Na razie męczę yogę (wyzwanie Yoga With Adriene na youtubie, takie niby nic a jednak - tutaj deska, tutaj pompka, tutaj brzuszki i można się.. "Fantastyczny wpis!. Pisałam wtedy tak: O pieniądzach się nie dyskutuje, o kasie mówić głośno nie wypada, a jak ośmieliłaś się wydać na siebie trochę więcej .Potem stworzyłam mapę myśli na bazie kilku pytań, które przygotowała Kasia z Worqshop.. 💥 I to jest niesamowicie uwalniająca sprawa, genialne pole do ćwiczenia elastyczności, plac zabaw dla moich talentów i dzika frajda bo każda kolejna zmiana jakaś taka łatwiejsza się robi 😂I wiele innych.. Zazwyczaj, gdy już naczytam się takich rocznych podsumowań na innych blogach, mam wrażenie, że wszystko zostało powiedziane, ale w tym roku .Wrzuciłam dzisiaj na stories podsumowanie biznesowe 2020. napisała Aneta w komentarzu, a ja się cieszę bo o to w tych podsumowaniach miesiąca chodzi!. W dzisiejszym pędzącym świecie trudno jest znaleźć czas i energię na chwilę zatrzymania, by podsumować, przyjrzeć się owocom swojej pracy i wyciągnąć wnioski.Nasza przeszłość niesie ze sobą wiele cennych lekcji i ci, którzy nie zatrzymują się nad nią regularnie, wiele tracą.W zeszłym roku po raz pierwszy odważyłam się podsumować na blogu rok od strony finansów, a właściwie wydatków..

Dziś w ostatni dzień roku czas na wielkie podsumowanie roku 2019!

Ach, cóż to był za rok!. Przygotowałam zestawienie najlepszych wydatków z minionych miesięcy.. Jeśli zastanawiasz się jak zaplanować rok z głową nie .WORQSHOP W 2017 ROKU.. Na co dzień nie zwracam na nie wielkiej uwagi, ale koniec roku to fajna okazja, aby zajrzeć do statystyk!Robiąc podsumowanie roku złapałam się na tym ilu osobom z szeroko pojętych internetów jestem w tym roku tak totalnie, z głębi serca wdzięczna za to, że.. Przejdź do.. Nie wiem jak Wy macie, ale ja oglądam te wszystkie relacje z mega zainteresowaniem.Ale zmagałam się trochę z tym co chcę na rychtygu opisywać, do jakiego stopnia odkrywać, a jak zachować przy tym autentyczność i jakość.. Jak się za nie zabrać?. Tak bardzo wyczekiwany, od listopada idealizowany w głowach, mający przynieść pikniki, długie spacery, śniadania w terenie, opalanie nóg na trawie przed domem i pierwsze truskawki z ogródka, a tu proszę… prawdziwie majowe dni mogę policzyć na palcach jednej ręki, więcej w nich było deszczu, zawieruch i zakopywania się wieczorem […]Podsumowanie roku.. Eksperymentowałam z nowymi formatami, kontynuowałam sprawdzone serie i często pozwalałam sobie na pisanie o tym, co mi w duszy gra!.

Dostałam potem mnóstwo pytań o to, jak dokładnie robiłam podsumowanie.

Tegoroczny jest .Usiadłam ostatnio do podsumowania roku do którego zabieram się małym.. i krokami i pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to 🔍 • 1) ogrom zmian, matko w tym roku zmiana goni zmianę!. Zarówno w moim życiu prywatnym, jak i w zawodowym, zdarzyło się mnóstwo rzeczy, wszystko poszło o krok (albo i kilka kroków) do przodu.. Szukaj w tytuleZanim będzie o planach czas na podsumowanie tego co było-robicie podsumowania czy tak raczej nie bardzo?樂 • Jeśli nie to polecam spróbować - tak sobie myślę, że planowanie czegokolwiek bez odrobiny.W blogowej ankiecie worqshop dostał od Was ocenę 8.89/10 - dla mnie to świetny wynik!. Chcę się tu dzielić tym.Grudzień w tym roku już na starcie nakłania mnie do trybzyliona refleksji na podsumowania będzie jeszcze czas, ale, coś Wam powiem.. Oj, działo się!. Mimo że w życiu, w sercach, na straganach i za […]Niezłego psikusa sprawił nam ten maj.. Ile inspiracji - do.posłuchania, do dzialania, do wszystkiego!". Zanim jednak to robię, spisuję miesiąc po miesiącu, co działo się w firmie oraz to, co mi się udało, co było porażką oraz wszelkie ważne wydarzenia, w których brałam udział.. To był naprawdę DOBRY rok!. Odpowiedź jest mega, mega prosta: RAZEM!.

Nie robiłam tego wcześniej, ale w tym roku zamierzam spisać moje pierwsze roczne podsumowanie.Jak zrobić żeby rodzinne planowanie zaskoczyło i działało?

Stwierdziłam, że fajniej będzie zebrać te kroki we wpisie, jako że korzystałam z kilku źródeł i chciałabym podać Wam dokładnie linki.Podsumowanie roku.. 😁 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Nie mam rytuału zapisywania 31 grudnia listy pomysłów do zrealizowania w kolejnym roku, bo ja pomysły spisuję przez wszystkie 12 miesięcy.Usiadłam ostatnio do podsumowania roku do którego zabieram się małymi krokami i pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to 🔍 1) ogrom zmian, matko w tym roku zmiana goni zmianę!. Ostatnie 12 miesięcy przyniosło całą masę nowych wyzwań, wspaniałych znajomości, mniejszych i większych sukcesów oraz lekcji, z których na pewno wyciągnę wnioski na przyszłość.Dokładne wyszukiwanie.. Ciąża, zaręczyny i co jeszcze .Jeden z moich celów na ten rok to 120 treningów.. WORQSHOP W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.. Dokładne wyszukiwanie.. 💥 I to jest niesamowicie uwalniająca sprawa, genialne pole do ćwiczenia elastyczności, plac zabaw dla moich talentów i dzika frajda bo każda kolejna zmiana jakaś taka łatwiejsza się .Dawno nie czytałam tekstu, z którym zgadzałabym się tak BARDZO.. • Warto mieć.worQshop December 24 at 11:09 PM 🎄 Wesołych Świąt⁠ życzy cała worqshopowa ekipa 🎄 • Trochę nieostra, o .. drobinę rozmemłana, bardzo na luzie, z podeschniętą choinką w tle i nadal w piżamach, po tym roku totalnie w sobie zakochana, tak totalnie, na maksa i po uszy!To pierwsze podsumowanie, jakie robię - we wcześniejszych latach wydawało mi się, że raczej nikogo nie będzie interesować, co ja zrobiłam czy czego nie zrobiłam.. Nie cierpię noworocznych postanowień, zdecydowanie wolę działać na bieżąco niż od święta.. Podsumowanie roku - cele i ich realizacja..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt