Opis swojej ulubionej książki
Niezależnie od tego czy podchodzisz do matury rozszerzonej, FCE lub CAE, twój opis książki po angielsku nabierze nowego charakteru.. Opowiada ona historie mlodego chlopca, ktory przgnie zostac czarownikiem.. Jak dla mnie bardzo fajna książka, dobrze się czyta.. Właśnie dlatego jest to moja ulubiona książka.RECENZJA - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. Część swoich książek.Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Hobbit trzyma w ręku dlugą fajkę, z której leci dym.. To także przede wszystkim historia z morałem.. Ta książka spodobała mi sie gdy ja przeczyttałam 1 raz.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Napisana przez: .. Miałem wielkie szczęście, bo zacząłem przygodę z Pamukiem od przeczytania jego wspomnień Stambuł: Wspomnienia i miasto, a to jest klucz do wielu jego powieści i jedne z najciekawszych wspomnień, jakie czytałem.Nie rozumiem niektórych niskich ocen książki.. 38 osób lubi to.. Tam poznała lud duszków kwiatowych i została żoną ich króla.. Miłość , przyjaźń, problemy życia codziennego.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Chłopcy szukają skarbów, jeżdżą na wycieczki, np. do fabryki dziur i dziurek.. Po obiedzie mam czas wolny.. .Opisy GG (10774) Programowanie (15931) Programowanie Webowe (3292) ..

Są książki złe, ale także i te dobre.

Historia Any bardzo fajna ,odmienna od wielu książek tego typu.. Stwór siedzi na dużym, rozłorzystym drzewie.. Pisarz ten jest współczesnym prozaikiem, reportażystą i scenarzystą filmowym.. Myślę, że po przeczytaniu tej książki wielu ludzi zrozumie swoje błędy, lub będzie potrafił określić jak można znaleźć prawdziwego przyjaciela.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen.. Wykładał w USA w Columbia University.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch .Mikołajek (fr.. Początkowo autorzy nie planowali jej kontynuacji, jednak żywy odzew ze strony czytelników .. Dodatkowo piękny opis Gruzji.. Jeżeli dopiero co odłożyłeś na półkę wspaniałą książkę i chciałbyś podzielić się wrażeniami lub też zachęcić innych do jej przeczytania, słowa recenzji same będą pojawiały się w Twojej głowie.. Mówi ona o księciu który przybył na Ziemię z niewielkiej planety.. Można opisywać ludzi, zwierzęta, miejsca, przedmioty, krajobrazy, uczucia, przeżycia itp. Ze względu na ilość przekazanych informacji możemy podzielić opisy na pobieżne i szczegółowe (dokładne).Moją ulubioną książką jest Mały Książe, którą napisał A. de Saint Exupery..

Książki to niekiedy...Napisz opis swojej ulubionej książki po angielsku.

Rodzic wyjaśnia pojęcie „ilustrator" i podkreśla znaczenie ilustracji.. Dla jasności jednak zapoznaj się z 6 .Książką, którą wybrałam jako moją lekturę, jest „Szaleństwo Majki Skowron" Aleksandra Minkowskiego.. Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Opowiada on o swoich podróżach i uczuciach do przepięknej Róży.. Zadanie konkursowe polega na opisaniu swojej ulubionej książki z użyciem słów "słodycz" i "dobro" Nagrody.. Ta książka zaciekawiła mnie, ponieważ jest ona kierowana do młodych widzów.Drogi Czytelniku, zanim powiem Ci, jak napisać recenzję książki, zacznę od uspokajających słów: To wcale nie jest takie trudne!. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i znajomością wielu nauk takich.Uzasadnij, że Twoja ulubiona książka powinna znaleźć się w spisie lektur szkolnych.. Ulubionej książki kryminalnej nie mam.Tutaj spełniają się wszystkie marzenia, nawet te o lataniu.. Praktycznie nie mam ulubionej książki, jednak ubię książki fantastyczne, ale też wielbię dobre kryminały i wciągające horrory, których tematem są zjawiska paranormalne..

Opis CalineczkiOpis ulubionej książki 2 Zobacz odpowiedzi Odpowiedź.

Moja ulubiona książka to Harry potter, nie będę jej opisywać, bo .Opis bibliograficzny to wzór, według którego powinno opisywać się książki, publikacje, fragmenty dzieł, filmy, ryciny i inne elementy prezentacji maturalnej.. powiem szczerze przeczytałam ją 2 razy.. obok drzewa przelatuje niebieski smok z rzwoymi skrzydłami.Orhan Pamuk to mój ulubiony pisarz.. Po przeczytaniu tej książki zamierzam pojechać turystycznie do Gruzji, poznać życie .Opis pierwszej wielkiej miłości / Beschreibe deine erste große Liebe.. ablo jak sprzedaja wiśnie na ulicy.Chciałabym napisać okładkę książki, którą napisał J.R.R Tolkien pt. "Hobbit czyli tam i z powrotem "Na pierwszym planie widac gryubego hobbita ubranego w zieloną bluzkę, oraz żółte spodnie.. Zarówno ta rodzinna, jak i ta, którą darzy się swojego partnera.Konkurs na najlepszą recenzję Moja ulubiona książka.. i w ten sposob trafila na arene smierci.. Uzasadnij, że twoja ulubiona książka powinna znajdować się na liście lektur szkolnych.. Moim ulubionym w niej tematem jest jak Ollemy rusza sie ząb.. Książki bywają różne.. Moja ulubiona ksiazka to "Harry P.". A. J Rowling.. Lubię tą książkę bo opowiada o przygodach małych.. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na plenetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.Kolejno poznajemy: Króla, Pijaka, Latarnika i Bankiera.Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej..

Przeczytałem jego wszystkie książki (stan na dzień 14.04.2019.).

( ja muszę napisać o Pamiętniku Narkomanki) zaczynająca sie słowami : Not so long ago, I've read a very interesting book.. Potrafię sobie to wszystko wyobrazić.. Konkurs na najlepszą recenzję "Moja ulubiona książka" ma charakter indywidualny i jest adresowany do uczniów wszystkich klas.Jednak po jakimś czasie, gdy zbliżał się ślub z kretem, zaczęła żałować swojej decyzji.. Barwne postaci i różne wątki, pokazują jak ważną w życiu człowieka jest miłość.. Poniższe słownictwo możesz śmiało .Zadanie: napisz recenzję swojej ulubionej książki proszę potrzebuje na Rozwiązanie: ania z zielonego wzgórza autorstwa lucy maud montgomery to opowieść o rudowłosej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Dziecko na podstawie ilustracji próbuje odgadnąć tytuł książki.. Są intrygujące, wciągające, jak i przegadane i rozwlekłe.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:N a wielu egzaminach językowych, jednym z zadań jest recenzja książki.Dziś chcemy podzielić się z Tobą sprawdzonymi przymiotnikami, które zagwarantują Ci zdobycie dodatkowych punktów w części pisemnej.. Dziecko próbuje namalować farbami ilustrację swojej ulubionej książki/bajki, która mogłaby znajdować się na stronie tytułowej tej książki.Opis konkursu.. Le Petit Nicolas) - seria książek napisana przez René Goscinny'ego i zilustrowana przez Jean-Jacques'a Sempégo.. Pierwsza historyjka o przygodach Mikołajka pt. L'œuf de Pâques została opublikowana 29 marca 1959 roku na łamach francuskiego dziennika „Sud-Ouest Dimanche".. Ale jesienią ponownie spotkała jaskółkę, która wzięła ją na grzbiet i zabrała do ciepłych krajów, ocalając przed kretem.. Its title is Pamiętnik narkomanki by Barbara Rosiek.Opisy GG (10774) Programowanie (15930) Programowanie Webowe (3292) Programy Komputerowe (115631) .. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. Nagrodą I Stopnia w Konkursie jest Czytnik Amazon Kindle 10 2019 4GB czarny o wartości 389 zł oraz zestaw słodyczy Wawel o wartości 121,77 zł to jest Nagroda I Stopnia o łącznej wartości 567,77 złMoja ulubiona książka są dzieci z Bullerbyn.. dzieci które odkrywają nowe przygody..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt