Test opowieść wigilijna quizizz
Jak dobrze znasz podział.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Znaleźć szczęście na święta.. Duchy, zgodnie z zapowiedzią Marley'a, miały ukazywać się.Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Narrator jest jednocześnie jednym z .Preview this quiz on Quizizz.. To nie ulegało wątpliwości.. Edytuj elementy.. Osadź .. Inne testy z kategorii.. Udostępnij.. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z.. Zwłaszcza naPubliczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] te święta będą wyjątkowe.© KONIE GRYZĄ DŁONIE 2020FACEBOOK: wigilijna", bo o niej mowa, po raz pierwszy została wydana 19 grudnia 1843 roku, trwale wpływając na obraz uroczystości świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii, a z .. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge.. Skomentuj.. Więcej.. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z lektury - ''Opowieść wigilijna'' | sameQuizy .. .Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Udostępnij.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. ptakb.. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. Jak miał na imię wspólnik Scrooge'a ?. Można się lekko do tego przyczepić ;).1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu..

opowieść wigilijna DRAFT.

bezwizji 2 lata temu.. by tomasz_cierzniak_03064.. .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. b) w Londynie.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. test dodany 13 lat temu przez 4ndzia.. d) w miasteczku Szkocji.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Zapraszamy!. "Opowieść wigilijna" K. Dickens DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaMagdalena Ignaciuk 0 bohaterowie , genial.ly , genially , klasa 7 , klasa siódma , lektura , opowieść wigilijna , plan wydarzeń , quizizz , szkoła podstawowa Dawno mnie tu nie było, ale mimo pandemii czas płynie mi bardzo szybko i nie wystarcza go na wszystkie zajęcia.Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest - Seria pytań wielokrotnego wyboru..

"Opowieść wigilijna" test.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Play this game to review Education.. Test składa się z 15 pytań.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Zaznacz wszystkie prawdziwe informacje dotyczące narratora w "Opowieści wigilijnej".. Udostępnij.. c) Wspólnikiem w interesach.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 1 .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. tomasz_cierzniak_03064.. „Opowieść wigilijna" - Quiz KW. Karol_Wlodarczyk2 2 lata temu.. 0.„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Marceloli 4 lata temu.. Motyw.. Wanisz 3 lata temu.. Przekonaj się sam!. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Co łączyło Scrooge'a i Marleya?. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Test składa się z 12 pytań.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Polub.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przekonaj się sam!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. komunikacja językowa popularność: 1268 dodał: mortisrigor: Ortografia języka polskiego popularność .Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Skomentuj.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Edit "Opowieść wigilijna" K. Dickens DRAFT.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Quizy o książkach „Opowieść wigilijna".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. natkanatanati.. Szukaj.. Zmień szablon .Opowieść wigilijna Fajny krótki tekścik.. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA DRAFT.. c) w Nowym Jorku.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA DRAFT..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt