Opis pokoju po niemiecku 5 zdań
Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. 6.Na środku stoi łużko.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols…Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. Czasowniki modalne niemiecki.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. 5.Na oknie wisi firanka.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. ein Bad und einen Abstellraum - na pierwszym piętrze mamy dwa pokoje, .. Literowanie po niemiecku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Okna w pokoju sa duze.. 10 zdań, błagam, pomocy!Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.mam prośbe czy ktoś by mi mógł przetłumaczyć opis pokoju.Ale prosił bym jak najszybciej bo mam na jutro a jeszcze mysze sie nauczyć na pamięć.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Z góry dziękuję !Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opis pokoju po niemiecku!.

Opis pokoju po niemiecku.

karolinka9503 2013-02-28 11:24:37 UTC #1.Polish To było na lunchu, na wynos, w restauracji, w bufecie, trzy tygodnie temu, trzy miesiące temu.Poznaj niemieckie zwroty przydatne podczas wizyty w niemieckiej restauracji.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Opis ulubionej restauracji w jezyku angielskim.Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.Opis pokoju po niemiecku Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.. Rodzajniki rzeczowników niemieckich.Przykładowy opis pokoju po niemiecku.. 1.Mój pokój jest średni.. Links an der Wand hangt ein Bild.Opis swojego pokoju po niemiecku(10 zdań) wraz z tłumaczeniem.. poleca 80 % .. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku.. Z gory dzi.Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.

4.Na parepecie stoi kwiat.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Opis znAnej postaci niemieckiej po niemiecku 5 zdań Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Prośba o posprzątanie pokoju.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Biurko stoi na prawo w kącie.Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Język niemiecki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: przydatne informacje z kategorii Kursy języka niemieckiego.. 2.Mój pokój jest biały.. 3.Okno jest duże.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. JĘZYK NIEMIECKI 500 ZDAŃ.. prosze przetłumaczyć też na polski :) ok. 5 zdań Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-21 18:37:50Przykłady użycia - "nauczyciel" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. ☺Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Tylko proszę żeby te zdania nie były pisane z translatorem:) źródło: Opis pokoju.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. liceum-klasa-2.. Konstrukcja zdań niemieckich..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

Mini Podręcznik JĘZYK NIEMIECKI 500 ZDAŃ to oferta dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z językiem niemieckim.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.. 8.Na biurku jest .Ułuż 7 zdań o swoim pokoju po angielsku i przetłumacz je po polsku .. Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Opis pokoju po niemiecku, czy mógłby ktos szybko przetłumaczyć dla mnie tr kilka zdań?. Pokoj jest dobrze oswietlony.. 7.W rogu stoi biurko..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt