Test z lektury kamienie na szaniec
< test > 2010-03-22 13:16:34; Lektura Kamienie na szaniec A. Kamiński 2009-10-10 20:30:16; Pytania z lektury Kamienie na szaniec 2010-04-20 23:09:33; Dlacego aleksander dał tytuł swojej książce kamienie na szaniec 2012-12-10 18:11:4724. to i tak dobry wynik xd.. Sprawdź!Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Zablokuj Zgło .Test z lektury "Kamienie na szaniec" - poziom trudny.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Aleksander Kamiński, Kamienie na szaniec.Test: Kamienie na szaniec to: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu c) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru d) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku RozwiązanieTestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Na śmierć szli odważnie, wiedzieli, że warto poświęcić życie dla ojczyzny.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji..

Takie też są Kamienie na szaniec.

Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.. Literatura Quiz o Dywizjonie 303 .Aleksander Kamiński „ Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20 Sprawdzian z " Kamienie na szaniec " 2011-04-02 11:53:59 Dokonania Alka z lektury '' Kamienie na szaniec " 2010-10-06 19:23:02Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Na stałe wspiera nas 377 czytelników i czytelniczek.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny .Pobierz darmową ściągę - Lista wszystkich lektur - Tekst - na stronie Quizz.pl.. Książka ta -tak bardzo popularna, że już dla kilku pokoleń Polaków stanowi lekturę obowiązkową, wynikającą jednak nie z nakazu szkolnego, lecz z czytelniczego wyboru - ma swoją niezwykłą historię.Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

Podjęli walkę, aby zachować ludzką godność i tożsamość narodową.. Odpowiedz.. Zapamiętaj!. Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!Problematyka.. Kamienie na szaniec na egzaminie „A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei, jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec".. Literatura "Kamienie na szaniec" - test znajomości lektury.. Test z lektury: „Kamienie na szaniec" .. 11/20 LOL to trzeci test z lektury w którym mam 11/20 😯 .Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec.. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3 U góry znajdziesz quiz Kamienie na szaniec 1.Kamienie na szaniec - przetestuj swoją wiedzę.. Kamienie na szaniec Aleksanda Kamińskiego na lekcji.. Qiuz Z "Kamieni Na szaniec" A.Kamińskiego Pytania,które sprawdzą,czy dacie radę pozytwynie napisać sprawdzian wstępny ze znajomości lektury.TESTY Z POLSKIEGO; LEKTURY; WIERSZE w liceum..

Nie czytałam do końca tej lektury….

Przetestuj swoją wiedzę.pustobrzmiących słów; autor pozostaje zawsze w zgodzie z tymi, o których pisze, i z samym sobą.. Inne tryby testu.. Literatura Literatura polska - wyeliminuj niepasującą odpowiedź!. Czy rozpoznasz, z jakiej mitologii pochodzą ci bogowie i boginie?. Opis testu.. Rudy, Alek, Zośka.. jak wiele wiesz o bohaterach polskiej konspiracji, upamiętnionych na łamach tej książki?. Kamienie na szaniec to książka o wielkim patriotyzmie młodych ludzi, którzy w momencie zagrożenia ojczyzny potrafili sprostać potrzebie chwili i chwycili za broń.. Literatura 25 pytań z literatury polskiej, na które warto znać odpowied.. Rozwiąż test!Test z „Kamienie Na Szaniec „ .. Byli zwykłymi młodymi ludźmi, tuż po zdaniu matury .Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.. Rozwiąż test.. "Kamienie na szaniec" to: a) .. Aleksander Kamiński „Kamienie na szaniec" - test ze znajomości lektury; REKLAMA.. Kamienie na szaniec Aleksandra Kamińskiego.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.„Kamienie na szaniec" - najważniejsze cytaty, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studiaKamienie na szaniec - książka Aleksandra Kamińskiego opowiadająca o działalności grupy członków Szarych Szeregów w Warszawie podczas II wojny światowej..

W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?

pytanie 1 z 15.. Polecamy na dziś .A.Kamiński Kamienie na Szaniec test - pomocy 2010-09-29 19:59:43; sprawdzian z lektury,, Kamienie na szaniec"?. Sprawdź się!. Dom rodzinny, szkoła, harcerstwo ukształtowały ich charaktery i patriotyzm.. Szaniec to barykada, okop lub wał służący obronie.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt