Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy online
Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "?. Czy dopisałbyś ten magiczny przedmiot do swojeg.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Pokaż wszystko.. Polub.. Klasa 5 Polski.. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. — Nie, ale nie pozwolili e wy echać do Sudanu i przy echał urzędnik, który e będzie pilnował, by ani krokiem nie wyruszyła z Port-Saidu¹.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Jakie są pytania na teście z lektury: W pustyni i w puszczy?. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Zawiera 16 pytań.. 2015-10-24 14:21:56Test ze znajomości lektury Henryk Sienkiewicz „W pustyni i w puszczy" Podczas spaceru czternastoletni Staś Tarkowski opowiadał swojej ośmioletniej przyjaciółce Nel Rawlison o Fatmie - żonie Smaina, która została aresztowana po tym, jak chciała w nocy uciekać z dziećmi do swego męża, oskarżonego od zdradę dla proroka Mahdiego.. PDF Materiały do wydruku.. Test: Miasta Chartum bronił: .. strzałów ze sztucera Rozwiązanie - Kto przeszkodził Stasiowi w uwolnieniu po wykradzeniu sztucera?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Życzę miłego rozwiązywania.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Edytuj elementy .. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Czy Twój system wartości jest taki sam jak Herm.. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:089..

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test wiedzy o lekturze W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Drodzy uczniowie!. 2013-03-06 13:42:57; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7891 razy Średnia ocena:''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lekturyTest z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Czym była fatamorgana ?. W jakim celu to zrobiono?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. a) lew b) Nel c) Chamis d) Saba .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdzian ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" Przygotujcie się do testu !Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w „Kurierze Warszawskim" w latach 1910-1911, po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Kim .wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. W pustyni i w puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Teoretycznie zwykła przygoda |Chłopcy z Placu B. Serwis zamknięty.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy .. i zapytała na wpół ze zdziwieniem, a na wpół ze strachem: — Wzięli ą do więzienia?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

W pustyni i w puszczy.

W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Skorzystajcie z podanych linków i sprawdźcie się rozwiązując te krótkie testy, które pomogą wspaniale przygotować się do sprawdzianu z lektury szkolnej pt.. Jak dobrze znacie przygody Stasia i Nel?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt