Napisz plan dnia po niemiecku z godzinami
Zwykle jem bułkę z serem, jogurt i piję kakao.Dni tygodnia i pory dnia.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Pytamy się o godzinę jednym z dwóch podstawowych zwrotów oznaczających Która jest godzina?. Biore prysznic, szczotkuję sobie zęby.. Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.. Wstaję o siódmej 2.. Przydatność 50% Plan Dnia Perfekt, niemiecki!. Ot cała tajemnica i cały problem.Cześć.. Ubieram się.. ok 5-6 zdań.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.Opis dnia - niemiecki .. 85% List do przyjaciela- wrażenia po wakacjach w Zakopanym; 83% Jeden dzień z mojego życia.. Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek .Przykładowy opis dnia po angielsku.. Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. - Jest godzina ___ Godziny niemiecki.. Co wpisać pomiędzy Es ist ____ Uhr?. Później, ok. 16, odpoczywam słuchając muzyki.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o opis dnia po niemiecku z godzinami 1.. Przeważnie przed 12 idę spać.. Poziom podstawowy - Kursy 9 Paź 2010 Zadanie: niemiecki plan dnia po niemiecku chodzi mi Rozwiązanie: 1 wstaje i ubieram sie ich stehe auf und ich Przydatność 75% Opis dnia - niemiecki..

Opis dnia po niemiecku !

Jem śniadanie.. Jeśli mam czas, piję kawę.. W domu odpoczywałam.. Godziny po niemiecku są proste, o ile dobrze opanowaliśmy liczby po niemiecku :) Aby je przećwiczyć spróbuj ustawić na zegarku losową godzinę, a później odczytać ją po niemiecku.Napisz plan dnia po angielsku?. W chwili gdy umiemy godziny, dni tygodnia i miesiące po niemiecku, jesteśmy w stanie dokładnie określać różnego rodzaju daty.Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Wracam do domu i jem obiad.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.. 85% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim .Napisz swój plan dnia po niemiecku, .. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Napisz plan dnia po niemiecku np wstalem o 6 zjadlem sniadanie pojechalem do szkoly bylem tam do 16 pozniej przyszedlem odrobilem lekcje , po gralem na kompie itp. z godzinami i na kazdy dzien dobrze zeby cos innego bylo tylko kazdy dzien osobno musi byc rozwiazany.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Napisz plan dnia .. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu..

Plan dnia po niemiecku.

2009-10-19 07:17:08; Napisz swój plan dnia godziny .. Plan dnia po Niemiecku.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Najlepiej żeby to było napisane prostym językiem bo jestem w grupie początkującej.. Do każdej pory dnia 5zdań ( Rano, przedpołudniem, popołudniu, wie…Pomoże ktoś z niemieckim?. W między czasie znajduję czas na naukę.. Po odpoczynku zaczynam się uczyć, odrabiac .A mianowicie z ujednolicenia formy graficznej zapisu, gdyż w liczbie mnogiej zapisywano połączenie wie viele zawsze rozdzielnie, i tę rozdzielność przeniesiono do liczby pojedynczej.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Polecenie: Napisz podane godziny w sposób oficjalny:budzę się o godzinie 6.. To nic trudnego.Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć.. W słownikach: Przysłówki czasu (Temporaladverbien) Rodzaj rzeczowników (Genus) (0) Brak komentarzy Dodaj komentarzOpis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU słowa 'plan dnia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 8 punktów Opis dnia po niemiecku z godzinami .Na ten wzór można stworzyć swój własny autorski opis dnia po niemiecku.. Odpowiadając na to pytanie używamy schematu Es ist ____ Uhr..

Opis dnia z godzinami.

O 7 jadę autobusem do szkoły.. O 8 zaczynam zajęcia i kończę je o 15.. Język niemiecki.. W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz plan dnia po niemiecku z godzinami.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz mi swój plan dnia.. 7.15 - wstaję 7.40 - wyjeżdżam do szkoły 14.00 - jestem w domu 14.10 - idę z psem 14.30 - jem, oglądam telewizję, siedzę na komputerze 17.00 - robię lekcje, uczę się 19.00 - czas wolny 22.00 - idę się myć 22.30 - pakuję się do szkoły 22.40 - czas wolny 24.20 - zasypiam no i w poniedziałki mam jeszcze o 16.15 korki z .Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Z góry dziękuje za pomoc :).Kein Problem!. O 7:20 ubieram sie .. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. Zaloguj się Zarejestruj się Liceum/Technikum.. Codziennie wstaje o 7.00.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia..

Mógłby mi ktoś napisać 10 zdań po niemiecku?

I wake up and make myself a nutritious breakfast.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Zaloguj się Zarejestruj się 1.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze .Zadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze doLiczby po niemiecku Dni tygodnia po niemiecku Miesiące po niemiecku Pory dnia i pory roku po niemiecku Daty po niemiecku .. Napisz swój plan dnia po niemiecku 2016-10-30 18:17:30; Najnowsze bez odpowiedzi.. Po południu poszłam do domu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt