Test z lektury mikołajek do druku




Śmieją się z wyglądu chłopca w urodzinowej czapce.. O jakich zwierzątkach mowa?. Powrót na górę strony.20 najlepszych książek kształtujących relacje z seniorami Więzi rodzinne w czasie kwarantanny - jak budować je na odległość?. Po podwieczorku dziewczynki recytują wierszyki i grają na pianinie.Zapomniałeś, kim jest Mikołajek, postać w lekturze Mikołajek, Goscinny René, Sempé Jean-Jacques?. Społeczność .. Pani do szkoły przyniosła pewne zwierzątka, aby dzieci się nimi opiekowały.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. a) o żabce b) o motylku c) o kaczuszceMikołajek został zaproszony na urodziny przez córkę sąsiadów Jadwinię.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Potrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj.. Skomentuj.. Czy .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R.Lektury szkolne do pobrania pdf: Pan Tadeusz, utwory A.Mickiewicz, J.Słowacki, J.Kochanowski, W pustyni i w puszczy Henryk Sienkiewicza..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Na przyjęcie prowadzi go mama i nakazuje bycie grzecznym.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Książeczka „Mikołajek i inne chłopaki" zawiera kilkanaście krótkich historii z życia ucznia francuskiej szkoły.. Przede wszystkim spędza on czas ze swoimi kolegami: Alcestem, Kleofasem, Gotfrydem, Rufusem, Joachimem, Euzebiuszem i Maksencjuszem.Małe rozrabiaki często wyprowadzają z równowagi swoich rodziców, a także nauczycieli i opiekunów w szkole.Test zawiera 23 pytań.. poprzedni następny .. Mama zauważyła, że jest jakiś zmęczony i „przepracowany".. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?.

...Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.

Opis testu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziewczynka z parkuAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Mikołajek w formie e-booka to książka napisana przez Rene Goscinny, a zilustrowana przez Jean-Jacques Sempe.. a) rybki b) pieski c) jaszczurki 6.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu .Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Między wierszami.. Mikołajek i inne chłopaki.. Rozwiąż test.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. »Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Quiz w Poczekalni.. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 ..

Potrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj ... 20.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kliknij, by wydrukować .. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 501 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Quiz wiedzy o bajce "Lego Ninjago" nadesłany przez Panią Dorotę Zielińską na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Nowe blogi .. Opowiada ona historię, w której narratorem staje się kilkuletni chłopiec mieszkający we Francji wraz z rodzicami.. Bajkowe ferie pełne zabawek5.. Tylko prawdziwy fan Addison Rae zda ten test z wynikiem 16/16!. Wolne Lektury; WSPÓŁPRACA.. Mikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił.. Rosół b.Plik mikołajek.docx na koncie użytkownika pieczara7 • folder testy • Data dodania: 25 lut 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Udostępnij.. Film, na którym były wszystkie dzieci z klasy oprócz Kasi był?. Mikołajek chciał zabrać nowe kredki do szkoły i pokazać kolegom.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 4..

Darmowe lektury szkolne Okazuje się, że wśród gości są tylko dziewczynki.

133 479 plików wideo?. Mikołajek to typowy mały urwis, który zazwyczaj ma bardzo dobre intencje, ale wprowadzenie ich w życie często kończy się katastrofą.Jego tata nie był z tego powodu zadowolony, bo uważał, że prezent na pewno spowoduje jakąś katastrofę.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.test znajomości lektury Mikołajek.. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Głosowanie o filmach animowanych!. Inne tryby testu..



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt