Opisywanie obrazków po angielsku zwroty
Najlepiej omówić w paru krótkich zdaniach czego dotyczy polecenie oraz jakie masz możliwości do wyboru.Opisywanie zdjęć po angielsku to dla wielu uczniów nie lada wyzwanie.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Ważne zwroty potrzebne przy opisywaniu obrazka po angielskuPlik opisywanie obrazka.docx na koncie użytkownika almula • folder przydatne zwroty • Data dodania: 14 maj 2010Opis obrazka po angielsku jest jednym z zadań rozwijających umiejętność tworzenia spójnej i logicznej wypowiedzi ustnej, które może dotyczyć zarówno ilustracji jak i zdjęcia.. Przykłady, gotowe odpowiedzi.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Ten rodzaj ćwiczenia językowego na mówienie często pojawia się w życiu codziennym, jak również stanowi jedno z najbardziej typowych ćwiczeń .Zestaw zwrotów niezbędnych przy opisywaniu obrazka - przyda się każdemu maturzyście.. Portal podzielony jest na kilka części.. Opracowaliśmy dla Ciebie opis obrazka..

Przykłady opisów obrazka po angielsku.

Podróżowanie i turystyka - angielski w podróży.Dla wszystkich angielskich zwrotów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane wyrażenie.. Jeśli zbyt chaotycznie będziemy opisywać obrazek, nikt nas nie zrozumie.. Zwroty przydatne w opisie ilustracjiPodczas opisywania obrazka, musimy pamiętać o poniższym podstawowym zwrocie: In the picture - na obrazku Uwaga, zwrot „on the picture" i „at the picture" jest błędem. Musimy użyć "in the picture" jeżeli chcemy opisać coś co znajduje się na obrazku.W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to, żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Aplikacja mobilna Nasza uhonorowana nagrodami aplikacja do nauki zwrotów angielskich dla urządzeń z systemem Android zawiera ponad 6000 przydatnych angielskich wyrażeń i słów z dźwiękiem.Opis obrazka po niemiecku - porady, wskazówki, przydatne zwroty, wzór.. Jeśli zapamiętacie te zwroty, matura ustna z angielskiego na pewno pójdzie Wam świetnie.. Zapraszamy do zapoznania się z przydatnymi zwrotami i słownictwem, dzięki którym opisywanie ilustracji po angielsku już nigdy nie będzie problemem!.

Gdzie sięOpis obrazka po angielsku - praktyczne wskazówki.

Wykonanie takiej czynności pozwala w krótkim czasie skutecznie ocenić poziom znajomości języka na różnych .Każdy egzamin maturalny z języka angielskiego zawiera cześć ustną, na której należy opisać obrazek.. Nie zaczynaj od wyboru obrazka.. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.. english-online.pl skierowany jest do uczących się języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym.. Z tego powodu, tak ważne jest zaplanowanie tego, o czym chcemy mówić.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdfDodatkowe zwroty oraz przykłady opisów trzech obrazków wraz z nagraniem mp3 Opis ilustracji Poniżej znajduje się 15 różnych przykładowych opisów obrazków po angielsku, przydatnych nie tylko do matury z angielskiego, ale i FCE.Przygotuj się do matury ustnej..

Przede wszystkim: 1.Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?

Powodzenia!Opis obrazka na maturze.. dobrą metodą sprawdzenia czy znacie słówka potrzebne do opisywania zdarzeń jest opowiadanie sobie tego, co aktualnie robicie.. Opisywanie obrazka w języku niemieckim.Opis obrazka po angielsku - zwroty, matura ustnaOPIS OBRAZKA PO ANGIELSKU - PRZYKŁAD 1 OBRAZKA PO ANGIELSKU - .Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 454 295 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailOpisywanie obrazków zdjęć .. zakupy i usługi angielski matura ustna angielski zwroty miesiące po angielsku podstawowe zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku matura ustna angielski opis .Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opis .Ustny opis ilustracji w języku angielskim bywa stresującym zadaniem, z którym wiele osób ma pewne problemy..

Poniżej zaprezentowano przykładowe zwroty/zdania, które mogą okazać się przydatne.

Ważne słownictwo w kategorii Opisywanie obrazka po angielsku.Angielski - opisy, ćwiczenia i słówka po angielsku.. Matura ustna opis obrazka zdasz na 100%.. Administracja serwisu.. Ucz się z namiTeraz poprowadzę Cię krok po kroku i podsunę uniwersalne wyrażenia, które z powodzeniem wykorzystasz na egzaminie.. Wyobraźcie sobie, że prowadzicie live na Facebooku, videorelację, Instastory czy te inne takie (dobra, słaba jestem w te sprawy:P .Opisywanie obrazka po angielsku - najważniejsze słówka angielskie.. KROK 1 - PRZEGLĄD PROPONOWANYCH OPCJI.. Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. Opisz poczególne części obrazka.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.Opisywanie obrazka po angielsku to nie tylko dobranie odpowiedniego słownictwa, ale także umiejętność zaplanowania naszej wypowiedzi.. 23 sierpnia 2012 - 5 min czytania.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. Dzięki poniższemu artykułowi, nauczysz się podstawowych zwrotów, które przydają się w zadaniu opis obrazków, zapoznasz się z przykładowymi opisami, a także odsłuchasz lektora.. Skorzystaj z tego czasu!analiza jego tematy (pocztówka po angielsku zwroty, notatka po angielsku zwroty, opisywanie obrazka po angielsku zwroty) i głównych konkurentów (poangielsku.com, pro-angielski.pl, po-angielsku.com).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt